پنل نمایندگی و خرید عمده
1

سامانه افزایش بازدید و ورودی گوگل میترا رنک

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمعرفی ابزار کارآمد Google search Console

برگشت

همانطور که می دانید، یکی از بخش های مهم و تاثیر مجموعه وب سایت های میترا، خدمات "افزایش ورودی گوگل" است. به کمک این بخش می توانید تعداد ورودی های وب سایت خود را از موتور جستجوی گوگل افزایش دهید. یکی از مشکلات اصلی مدیران وب سایت ها در هنگام ثبت سفارش در این بخش، عدم توانایی در انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب و مرتبط است. ابزار search console به شما کمک می کند متوجه شوید گوگل چه دیدی نسبت به وب سایت شما دارد و چه گروهی از کاربران را به سمت شما راهنمایی می کند تا در صورت نیاز، این روند را بهبود داده و یا تغییر دهید.

در قدم اول می بایست با ورود به لینک زیر، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید :

https://www.google.com/webmasters/tools


اگر پیش از این در کنسول سرچ گوگل وارد نشده باشید، گوگل از شما می خواهد لاگین کنید. لطفا توجه داشته باشید برای استفاده از این خدمات گوگل، مشابه تمامی خدمات دیگر، نیاز است که یک حساب جی میل داشته باشید، در صورتی که حساب جی میل دارید با وارد کردن اطلاعات حساب، وارد شوید در غیر این صورت با کلیک روی گزینه "Create account" یک حساب کاربری ایجاد و سپس مراحل این آموزش را ادامه دهید.

پس از وارد کردن اطلاعات اکانت جیمیل تان، وارد صفحه اصلی کنسول می شود. در این صفحه فیلدی برای وارد کردن آدرس وب سایت وجود دارد و در مقابل آن کلید ADD PROPERTY قرار گرفته است. آدرس وب سایت تان را در فیلد وارد نموده و روی کلید ADD PROPERTY کلیک کنید. در صفحه بعد از شما خواسته می شود یک فایل HTML را دانلود کرده و در ریشه وب سایت تان ( که معمولا فولدر public_html نام دارد ) قرار دهید و سپس با کلیک روی لینک ارائه شده در کنسول سرچ، صحت وجود فایل را تایید نمایید. این مراحل به جهت تایید صحت مالکیت وب سایت انجام می شود و گوگل مطمئن می شود که صاحب واقعی وب سایت شما هستید. پس از تایید وجود فایل، روی کلید verify کلیک نمایید. در صورتی که مراحل را به درستی انجام داده باشید، عبارت Congratulations, you have successfully verified your ownership روی صفحه نمایش داده می شود. حال با کلیک روی عبارت Continue وارد صفحه کنسول می شوید.

لطفا توجه داشته باشید بهتر است یک تا سه ماه به گوگل زمان دهید تا اطلاعات کامل و مناسبی را جمع آوری و در اختیار شما قرار دهید، ممکن است در روزهای اول، کنسول سرچ خالی باشد و یا اطلاعات چندانی در آن ارائه نشود. مشابه تمامی فرآیندها در محیط وب، این فرآیند نیز نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد و در یک شب، تغییری اتفاق نمی افتد. پس از گذشت حداقل یک ماه، اطلاعات قابل توجهی در این کنسول ارائه می شود که کمک زیادی به آنالیز وب سایت خواهد کرد.

به عنوان مثال در بخش Crawl errors می توانید لیست مشکلات وب سایت تان و یا لینک هایی که به یک صفحه مشخص و قابل دسترسی متصل نشده اند را مشاهده کنید. هر چقدر تعداد این ارورها کمتر باشد، اعتبار وب سایت شما بالاتر خواهد بود. همچنین در بخش Search analytics می توانید تعداد ورودی های وب سایت تان را از موتور جستجو گوگل مشاهده نمایید. با کمی اسکرول و زیر صفحه کلمات کلیدی شناخته شده توسط گوگل و تعداد دفعات نمایش و ورود کاربران به واسطه جستجوی آنها، نمایش داده شده است. این بخش به شما کمک خواهد کرد تا در صورت تمایل به ثبت سفارش "افزایش ورودی گوگل" در وب سایت میترا رنک، بتوانید از کلمات کلیدی شناخته شده توسط گوگل و مرتبط به وب سایت تان استفاده نمایید تا نتیجه بهتری به دست آورید.

با کمی گشت گذار در دیگر منوهای کنسول، می توانید به امکانات جانبی این ابزار مانند وب سایت هایی که به شما لینک داده اند، وب سایت هایی که از شما لینک دریافت کرده اند، تعداد لینک های استفاده شده در هر صفحه از وب سایت تان، صفحه های تکرار شده و...دست پیدا کنید.

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید

تبلیغ با میترا نت