پنل نمایندگی و خرید عمده
1

سامانه افزایش بازدید و ورودی گوگل میترا رنک

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینافزایش سرعت بارگذاری وب سایت ها با روش هایی ساده ولی تاثیر گذار !

برگشت

روش اول : استفاده از تابع mod_expires در htaccess

در ریشه غالب وب سایت ها، فایلی با عنوان htaccess وجود دارد که کدهای دستوری apache در آن قرار دارد. این فایل در ریشه سایت ( که معمولا با نام public_html ) شناخته می شود قرار می گیرد ( در کنار فایل index ) اگر این فایل در وب سایت شما وجود نداشت، می توانید یک فایل جدید ایجاد نموده و کدهای مورد نیاز را در آن قرار دهید. لطفا برای ایجاد این فایل از نرم افزارهای FTP استفاده نمایید. چون فایل بدون نام بوده ( تنها پسوند دارد و به صورت .htaccess نوشته می شود ) و امکان ایجاد آن در سیستم عامل ویندوز میسر نیست.

پس یافتن و یا ایجاد فایل htaccess کدهای زیر را به آن اضافه کنید :

» برای مشاهده کدها به صورت متن، اینجا کلیک کنید
به کمک این کد می توانید تعیین کنید کدام فایل ها و به چه مدت در کش سرور قرار داده شوند. به این ترتیب با هر بار فراخوانی وب سایت، فایل های تصویری و استایل با سرعت بیشتری و مستقیما از کش بارگذاری می شوند. در صورت تمایل امکان تغییر مدت زمان کش فایل ها در کد ارائه شده میسر خواهد بود. برای این کار کافی است مقدار 1 day را به یک عدد دیگر مانند 7 days و یا 12 hours تغییر دهید. با توجه به اینکه دسترسی کش در سمت سرور اعمال می شود توصیه می شود از مقادیر بزرگ استفاده نکنید تا در صورت به روز رسانی تصاویر و یا استایل سایت، کاربران حداکثر پس از 1 تا 2 روز موفق به مشاهده تغییرات اعمال شده، بشوند.


روش دوم : استفاده از تابع Flush برای وب سایت های PHP

از وقتی گوگل سرعت بارگذاری صفحات وب را نیز به عنوان یکی از ملاک های مهم رتبه بندی سایت ها در موتور جستجوگر خود معرفی کرد، صاحبان سایت ها و کارشناسان سئو تمام سعی خود را برای افزایش سرعت لود صفحات خود انجام می دهند. یکی از این روش ها استفاده از تابع Flush است. تابع ()flush در php به ما اجازه می دهد تا بخشی از HTML را که حاضر است به مرورگر بفرستیم تا معطل نماند، در همین حال نیز مرورگر مشغول پردازش باقیمانده اجزا صفحه خواهد بود تا در ادامه آنها را نمایش دهد، اگرچه این افزایش سرعت بیشتر بستگی به پردازش سمت سرور،حجم صفحه و اندازه فایل های css دارد.

برای اینکه مرورگر بتواند به صورت صحیح و موازی ،فایل های js و css را استخراج کند، پیشنهاد می شود تابع را بین وقرار دهید.یعنی تگ پایانی head و تگ ابتدایی body. این یک ترفند کوچک و کارامد بود و امیدواریم برای شما نیز خوب کار کند.


روش سوم : به زودی....

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید

تبلیغ با میترا نت