|

EN ورود به حساب اطلاعات بیشتر

برگشت به صفحه قبل

همانطور که می دانید یکی از روش های گوگل برای بررسی اعتبار یک وب سایت، استفاده از کلید "+G" است. هر چقدر تعداد پلاس های گوگل برای یک وب سایت بیشتر باشد، از دید گوگل این وب سایت اعتبار بالاتری خواهد داشت. با توجه به حساسیت گوگل در شمارش کلیک های کاربران، نمی توان تعداد پلاس های یک وب سایت را خارج از آدرس آن وب سایت افزایش داد به همین دلیل پس از ثبت سفارش، یک فایل HTML در اختیار مشتری قرار داده می شود تا این فایل را در ریشه سایت ( که معمولا با نام public_html شناخته می شود ) قرار دهد. کاربران با ورود به وب سایت مشتری، وارد این صفحه شده و روی کلید "+G" کلیک می کنند. به این ترتیب با توجه به اینکه کلیک کاربر در وب سایت شما انجام شده است، توسط گوگل تایید شده و معتبر خواهد بود.

 

ارزش های متنوع برای هر وروی، چه کاربری دارد ؟

لیست سفارش ها برای کلیک کاربران، براساس ارزش هر پلاس مرتب می شوند. به عبارت ساده تر هر چقدر ارزش تعیین شده برای پلاس بالاتر باشد، سفارش مورد نظر با سرعت بیشتری به کاربران نمایش داده شده و انجام می شود.

 

لطفا فایل html را عینا از سایت دریافت نموده و در ریشه هاست ( که معمولا با نام public_html شناخته می شود ) قرار دهید. در صورت اعمال هر گونه تغییر در کدهای فایل HTML، سفارش مسدود خواهد شد.

نمایش بیشتر...

در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از سفارش را خواهید داشت. مبلغ باقی مانده، براساس تعداد پلاس های انجام نشده محاسبه می شود. همچنین توجه داشته باشید، هزینه سفارش برای محاسبه مبلغ برگشتی، براساس پلاس های اصلی محاسبه می شود و پلاس های هدیه، در محاسبه مبلغ برگشتی نقشی نخواهند داشت.

 

در هنگام ثبت سفارش متناسب با پیشینه فعالیت مشتری و همراهی وی با مجموعه وب سایت های میترا، تعدادی پلاس به عنوان هدیه به مجموع سفارش اضافه می شود. تعداد پلاس های هدیه براساس ضریب همکاری کاربر محاسبه می شوند و نحوه تعیین آنها براساس فرمول زیر است :

 

10 / ( تعداد کل ورودی   x   ضریب همکاری ) = تعداد ورودی هدیه

نمایش بیشتر...

پرداخت نشده
سفارش شما ثبت شده اما پرداخت نشده است. در صورت تمایل به انجام سفارش، لطفا نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.

 

در حال بررسی

سفارش در انتظار بررسی توسط تیم پشتیبانی است. تمامی موارد حداکثر ظرف یک روز کاری بررسی و تایید می شوند.

 

در حال انجام
سفارش شما تایید شده و در حال نمایش به کاربران جهت انجام سفارش است.


مسدود
متاسفانه امکان انجام سفارش شما وجود ندارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید.

 

متوقف

شما سفارش را متوقف کرده اید. در صورت تمایل به ادامه انجام سفارش، روی کلید "شروع مجدد" کلیک نمایید.

 

اتمام سفارش

سفارش درخواستی انجام شده است. در صورت تمایل می توانید با شارژ سفارش، انجام آن را ادامه دهید.

 

اتمام سقف روزانه

سقف درخواستی روزانه انجام شده است و سفارش موقتا غیرفعال شده و در ساعت 00:00 مجددا جهت انجام سفارش، به صورت خودکار فعال می شود.

نمایش بیشتر...
نماد اعتماد الکترونیک
1