برداشت نقدی و واریز به حساب بانکی |

1
منو کاربری منو کاربری و دسترسی ها برگشت به صفحه قبل بارگذاری مجدد این صفحه
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما
بستن

برداشت نقدی و واریز به حساب بانکی برگشت به صفحه قبل

در صورتی که موجودی حساب جاری شما، به حد نصاب رسیده باشد (حداقل 100،000 ریال + 10،000 ریال هزینه برداشت)، می توانید به صورت نقدی این مبلغ را از حساب خود در سایت برداشت نموده و به حساب بانکی تان منتقل نمایید. هزینه انجام واریز به صورت ثابت، مبلغ 10،000 ریال است که از حساب جاری شما کسر می شود.

در مرحله اول فرم "ثبت درخواست برداشت و دریافت کد آزاد سازی" را کامل نمایید. پس از تکمیل این فرم، ایمیلی حاوی کد آزاد سازی برای شما ارسال می شود. به ایمیل خود رفته و کد مربوطه را دریافت و در فرم "ثبت کد آزاد سازی و تایید برداشت" وارد نمایید. پس از دریافت پیام تایید، درخواست برداشت شما با موفقیت ثبت و پس از بررسی و تایید تیم پشتیبانی، به آن ترتیب اثر داده می شود.

به درخواست های تایید شده حداکثر طی 2 تا 3 روز کاری ترتیب اثر داده می شود. اگر واریز مبلغ درخواستی شما بیش از 7 روز کاری طول کشید، لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید تا به مورد رسیدگی شود. لطفا از ارسال درخواست پشتیبانی پیش از اتمام بازه زمانی تعیین شده، خودداری نمایید.

 

با توجه به تعدد درخواست های برداشت، کاربرانی که به دلیل ایجاد حساب های متعدد ( به نام اعضای خانواده و دوستان ! ) در فاصله کوتاه ( دو تا سه روز ) تعداد زیادی درخواست برداشت ثبت کنند، به جهت ایجاد عدالت بین کاربران، روزانه به یک درخواست برداشت آنها ترتیب اثر داده می شود. در صورت تمایل به پرداخت سریع درخواست های برداشت در مدت زمان استاندارد ( دو روز کاری ) لطفا هر روز فقط در یک حساب درخواست برداشت ثبت نمایید.

نام کامل و شماره 16 رقمی روی کارت بانکی تان را با دقت و بدون خط تیره و یا فاصله وارد نمایید. در صورت عدم تطابق نام کامل شما (حتی عدم تطابق نام کوچک و یا پسوند فامیلی) و نام ثبت شده در بانک برای شماره کارت بانکی، مبلغ درخواستی به حساب جاری شما برگشت داده می شود و می بایست مجددا درخواست برداشت ثبت کنید.

نمایش بیشتر...

به دو دلیل :
1. به این ترتیب تیم پشتیبانی اطمینان حاصل می نماید که صاحب اصلی حساب، برای برداشت نقدی، درخواست داده است و در صورت هک و یا نفوذ به حساب کاربری شما، فرد مهاجم، نمی تواند از موجودی حساب شما برداشت نماید.
2. تیم پشتیبانی اطمینان حاصل می نماید که شما با یک ایمیل واقعی (نه موقت) در سایت ثبت نام کرده اید و تمایل به فعالیت جدی دارید.

 

حداقل مبلغ قابل برداشت 100،000 ریال و حداکثر مبلغ قابل برداشت و واریز به حساب بانکی 1،000،000 ریال است و کاربر در هر لحظه می تواند یک درخواست برداشت نقدی فعال داشته باشد. به درخواست های برداشت ثبت و تایید شده حداکثر طی 2 روز کاری ترتیب اثر داده می شود. پس از واریز درخواست فعلی توسط تیم پشتیبانی، کاربر در صورت داشتن موجودی حساب جاری، می تواند مجددا نسبت به ثبت درخواست برداشت دیگری اقدام نمایید. به عبارت ساده تر، کاربر در صورت داشتن موجودی حساب جاری بالا، می تواند هر 2 روز کاری یکبار، حداکثر مبلغ 1،000،000 از این موجودی را برداشت و به حساب بانکی خود واریز نمایید.

نمایش بیشتر...
نماد اعتماد الکترونیک
چگونه از خدمات مجموعه وب سایت های میترا برای موفقیت وب سایت خود استفاده نماییم ؟