|

EN ورود به حساب اطلاعات بیشتر

خرید سرور مجازی ایران با هارد پرسرعت SSD برگشت به صفحه قبل

بسیاری از کاربران به دلیل عدم دسترسی به یک اینترنت پایدار با قیمت مناسب، امکان فعالیت در مجموعه وب سایت های میترا و یا وب سایت های مشابه را نخواهند داشت. این گروه از کاربران می توانند با تهیه یک سرور مجازی ایران به راحتی و با کمترین هزینه به یک کامپیوتر مستقل و اختصاصی در یکی از دیتاسنترهای معتبر ایرانی دسترسی پیدا کنند تا بتوانند تمامی فعالیت هایی را که از طریق اینترنت شخصی شان امکان انجام آنها را ندارد به راحتی از طریق این کامپیوترهای مجازی انجام دهند. عملکرد این سرورهای مجازی کاملا مشابه کامپیوتر و یا لپ تاپ شخصی کاربر بوده ( با سیستم عامل ویندوز ) و پس از خریداری یکی از پلن های موجود، کاربر به راحتی می توانید از طریق راهنماهای ارائه شده در این صفحه به سرور مجازی خود متصل شود.

 

با توجه به استفاده از هاردهای پرسرعت SSD در راه اندازی سرورهای مجازی میترا رنک، با خرید یکی از سرورها، کاربر به راحتی می توانید به صورت همزمان در 2 تا 3 وب سایت مشابه ( وب سایت میترا رنک و دو وب سایت مشابه دیگر ) فعالیت نموده و درآمد کسب کند. با توجه به اینکه برای هر سرور مجازی از یک آی پی اختصاصی ایرانی استفاده شده است تمامی بازدیدها و کلیک های انجام شده توسط کاربر از طریق سرورهای مجازی، کاملا معتبر بوده و هیچگونه تاثیر نامطلوبی در بازدیدها و کلیک های ارسالی کاربر نخواهد داشت.

نمایش بیشتر...

برای اتصال به سرور، به نرم افزار  Remote Desktop Connection نیاز خواهید داشت. این نرم افزار به صورت پیش فرض و رایگان در سیستم های عامل های ویندوز موجود است و با یک جستجو ساده در استارت منو، می توانید آن را پیدا کنید. پس از باز کردن نرم افزار Remote Desktop Connection با پنجره کوچکی مواجه می شوید، در وسط این پنجره فیلدی تحت عنوان Computer وجود دارد. آی پی ارسال شده به آدرس ایمیل تان را در این فیلد وارد کرده و روی کلید Connect کلیک کنید.

 

پس از چند ثانیه، پنجره جدید باز می شود. در این پنجره گزینه Use another account را انتخاب کرده و در فیلد User name نام کاربری و در فیلد Password رمز عبور ارسال شده به آدرس ایمیل تان را وارد نمایید. سپس تیک گزینه Remember my credentials را زده و روی کلید Ok کلیک کنید. صبر کنید تا مراحل اتصال به صورت خودکار انجام شود. پس از اتصال به سرور، پنجره ویندوز روی سرور مجازی برای شما نمایش داده می شود.

 

حال که به ویندوز اختصاصی نصب شده روی سرور مجازی دسترسی دارید، مشابه سیستم عاملی شخصی تان، می توانید نرم افزار فایرفاکس را روی این سرور مجازی نصب کرده و فعالیت حرفه ای تان را آغاز نمایید. ممکن است به دلیل سرعت اینترنت ایران، کمی تصویر با تاخیر نمایش داده شود. برای بهبود این شرایط می توانید پس از باز کرده پنجره Remote Desktop Connection، گزینه Options را انتخاب کرده و وارد سربرگ Display شوید، سپس در این سربرگ از منو آبشاری موجود در بخش Colors گزینه High Color (16 bit) را انتخاب نمایید. این تنظیم ممکن است باعث کاهش کیفیت تصویر شوید، اما سرعت استفاده از آن را افزایش می دهد.

نمایش بیشتر...

به جهت کاهش هزینه ها و استفاده کمتر از منابع سرور و به تناسب افزایش بهره وری آن، در راه اندازی سرورها از ویندوز سرور 2003 استفاده شده است. این ویندوز سرور از منابع کمتری نسبت به نسخه جدیدتر استفاده می کند و به کاربر کمک خواهد کرد تا امکان فعالیت سریع و راحت را در وب سایت های کسب درآمد داشته باشد. مرورگر فایرفاکس و افزونه های مورد نیاز برای فعالیت در وب سایت های کلیکی و کسب درآمد، به صورت پیش فرض در این سرورها نصب شده است و کاربر به راحتی و بلافاصله پس از خرید، می تواند سرور را تحویل گرفته و فعالیت حرفه ای خود را آغاز نماید.

 

در صورت تمایل به ارتقا رم و ترافیک سرور مجازی خریداری شده و استفاده از سرور برای فعالیت در وب سایت های مختلف افزایش بازدید و یا مصارف شخصی و حرفه ای، تنها کافی است از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط ما" یک درخواست ارتقا ارسال نمایید تا برآورد هزینه انجام شده و در صورت تایید شما، ارتقا انجام شود. هزینه سرور های اختصاصی به صورت سه ماهه محاسبه می شوند.

نمایش بیشتر...

با توجه به اینکه رمز عبور اختصاص داده شده به سرورهای مجازی به صورت پیش فرض یک عبارت پیچیده چند کاراکتری است ( به منظور تضمین امنیت سرورها ) توصیه می شود به جهت کاربری و استفاده راحت تر از سرور مجازی خریداری شده، بلافاصله پس از ورود به سرور، رمز عبور آن را به یک عبارت دلخواه تغییر دهید.

 

برای تغییر رمز عبور سرور، در دسکتاپ سرور مجازی روی آیکون My Computer کلیک راست کرده و از منو باز شده گزینه Manage را انتخاب نمایید. پس از باز شده پنجره Manage از ستون سمت چپ گزینه Local Users and Groups را انتخاب کرده و روی پوشه Users دو بار کلیک کنید. پس از باز کردن پوشه Users در ستون سمت راست روی نام کاربری Administartor کلیک راست کرده و گزینه Set Password را انتخاب نمایید. پس از انتخاب گزینه Set Passowrd پیامی تحت عنوان Set Password for Administrator نمایش داده می شود. در این پیام گزینه Proceed را انتخاب کرده تا پنجره تغییر رمز عبور نمایش داده شود. در پنجره جدید یک عبارت دلخواه به عنوان رمز عبور در هر دو فیلد وارد نموده و روی کلید Ok کلیک می کنیم. سپس پیام موفقیت نمایش داده شده را تایید می کنیم. به این ترتیب رمز عبور سرور با موفقیت به یک عبارت دلخواه تغییر داده می شود.

 

تغییر رمز عبور سرور

نمایش بیشتر...

به جهت انجام راحت تر و بدون اختلال بازدید توسط کاربران، استفاده از چهار افزونه در هنگام انجام بازدید خودکار مجاز است. استفاده از این افزونه ها هیچگونه اثر منفی بر بازدیدهای ارسالی نداشته و تنها باعث کاهش هزینه های جاری کاربران در هنگام بازدید می شود.

افزونه مسدود کننده بنرهای فلش :
با استفاده از این افزونه می توانید نمایش بنرهای فلش را در وب سایت های در حال بازدید غیرفعال کنید. بخش زیادی از ترافیک مصرفی در هنگام بازدید از وب سایت ها، به این نوع بنرها مربوط می شود که به این ترتیب هزینه بازدید از وب سایت ها تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/flashblock

 

افزونه مسدود کننده بنرهای GIF :
با استفاده از این افزونه می توانید نمایش بنرهای GIF را در وب سایت های در حال بازدید غیرفعال کنید. بخشی از ترافیک مصرفی در هنگام بازدید از وب سایت ها، به این نوع بنرها مربوط می شود که به این ترتیب هزینه بازدید از وب سایت ها تا حدی زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/gif-block

 

افزونه بارگذاری مجدد صفحه "بازدید خودکار" هر 30 دقیقه :
گاها به دلیل قطعی های اینترنت ایران و یا افت سرعت سرور به دلیل فشار لحظه ای، ممکن است بازدید خودکار از سایت ها و کسب درآمد متوقف شود. به کمک این افزونه می توانید تعیین کنید که صفحه بازدید خودکار هر 30 دقیقه، یک بار به صورت خودکار مجددا بارگذاری شود تا اگر جریان بازدید متوقف شده است، مجددا از سر گرفته شود. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-auto-reload

 

افزونه بستن خودکار پنجره های بدون استفاده پس از 15 دقیقه

گاها به دلیل اختلال در عملکرد مرورگر و یا استفاده از افزونه بارگذاری مجدد صفحه بازدید خودکار، چند صفحه اضافی در مرورگر باز شده و این امر باعث هنگ مرورگر و توقف بازدید می شود. برای رفع این مشکل می توانید از افزونه زیر استفاده نمایید. این افزونه به صورت خودکار تمامی صفحه هایی را که بیش از 15 دقیقه بلا استفاده مانده اند را به صورت خودکار می بندد تا از توقف بازدید و اختلال در عملکرد مرورگر جلوگیری شود :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dustman

 

افزونه مسدود کننده پیام های alert

متاسفانه همچنان در برخی از وب سایت ها و وبلاگ های قدیمی و منسوخ از پیام alert به جهت جلب توجه کاربر استفاده می شود. علی رغم اینکه استفاده از این پیام در بخش "افزایش بازدید" توسط مدیران وب سایت ها غیرمجاز بوده و در صورت مشاهده و یا گزارش مورد، وب سایت از چرخه بازدید حذف می شود اما به جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و اختلال در چرخه بازدید، می توانید افزونه AlertStopper را نصب و فعال نمایید تا جلوی نمایش این نوع پیام ها را بگیرد :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/alertstopper

نمایش بیشتر...
نماد اعتماد الکترونیک
1