ارزش همکاری و افزایش ضریب همکاری |

1
منو کاربری منو کاربری و دسترسی ها برگشت به صفحه قبل بارگذاری مجدد این صفحه
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما
بستن

ارزش همکاری و افزایش ضریب همکاری برگشت به صفحه قبل

در صورت استفاده از خدمات مجموعه وب سایت های میترا و یا شارژ حساب ارزش همکاری از طریق پرداخت نقدی و مستقیم، ضریب همکاری شما افزایش پیدا می کند. هر چقدر ضریب همکاری بالاتری داشته باشید، از تخفیف بیشتری در خرید خدمات، درآمد بیشتر در صورت فعالیت و همکاری، دسترسی گسترده تر به امکانات رایگان و ویژه و... برخوردار خواهید شد. به ازای هر 100،000 ریال پرداخت نقدی کاربر و یا استفاده از خدمات سایت ها (مانند سفارش افزایش بازدید، تبلیغات، خرید وب سایت و...) به ارزش 1،000,000 ریال، ضریب همکاری معادل 0.1 افزایش پیدا می کند.

 

حداقل ضریب همکاری استاندارد برابر 0.3 و حداکثر آن برابر 0.8 خواهد بود. امکان افزایش موجودی حساب ارزش همکاری تا سقف 700،000 ریال در مجموعه وب سایت های میترا میسر خواهد بود. به این ترتیب کاربرانی که تمایل دارند همواره ضریب همکاری شان در سقف آن باقی بماند می توانند کمی بیشتر از سقف تعیین شده، حساب ارزش همکاری شان را شارژ نمایند و همواره حداکثر عایدی را در فعالیت ها و حداکثر تخفیف را سفارش هایشان کسب نمایند.

نمایش بیشتر...

در صورتی که ضریب همکاری شما بالاتر از 0.3 باشد، روزانه مبلغ ثابتی تحت عنوان "کسری روزانه" از حساب ارزش همکاری شما کسر شده و ضریب همکاری براساس موجودی جدید ارزش همکاری محاسبه می شود. این کسری روزانه ثابت بوده و مبلغ 2،500 ریال در روز خواهد بود. به عبارت ساده تر اگر موجودی حساب ارزش همکاری شما امروز معادل 400،000 ریال و ضریب همکاری شما برابر 0.7 باشد، در روز بعد با کسر 2،500 ریال از حساب ارزش همکاری، موجودی حساب ارزش همکاری شما برابر 397،500 ریال بوده و ضریب همکاری شما برابر 0.6975 خواهد بود.

 

در مجموع اگر ضریب همکاری را تا 0.8 افزایش دهید، با توجه به کسری روزانه 2،500 ریال، بیش از شش ماه طول می کشد تا موجودی ارزش همکاری مصرف شده و مجددا به عدد 0.3 برسد. کسری روزانه به جهت تامین هزینه های سنگین سایت، سرور، پشتیبانی، به روز رسانی و درآمد کاربران، از حساب ارزش همکاری کاربران کسر می شود. با توجه به اینکه حداقل ضریب همکاری برابر 0.3 است، کاربر با پرداخت مبلغ 500،000 ریال، می تواند ضریب همکاری خود را به 0.8 برساند. ضریب همکاری هیچوقت کمتر از 0.3 نخواهد شد.

نمایش بیشتر...

در صورتی که موجودی ارزش همکاری کاربر از طریق پرداخت نقدی ایجاد شده باشد امکان برگشت مبلغ میسر خواهد بود. در صورت تمایل به برگشت موجودی ارزش همکاری به حساب جاری، لطفا به سربرگ "برگشت موجودی ارزش همکاری" در این بخش مراجعه نمایید. از طریق این فرم مبلغ به حساب جاری شما برگشت داده شده و سپس می توانید از طریق بخش "برداشت نقدی و واریز به حساب بانکی"، موجودی تان را برداشت نمایید.

 

لطفا توجه داشته باشید حداقل موجودی ارزش همکاری قابل برگشت، 30،000 ریال است و به هیچ عنوان امکان برگشت کسری های روزانه 3،000 ریالی که از حساب ارزش همکاری کاربر کسر شده اند، وجود نخواهد داشت و موجودی ارزش همکاری فعلی در محاسبات برگشت مبلغ ارزش همکاری، محاسبه خواهد شد. همچنین موجودی ارزش همکاری، به حساب جاری فرد برگشت داده می شود و سپس کاربر می تواند از طریق بخش "برداشت نقدی و واریز به حساب بانکی" درخواست برداشت نماید.

نمایش بیشتر...

در صورتی که تمایل دارید رایگان و بدون پرداخت هزینه، ضریب همکاری تان را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب کنید، در مجموعه وب سایت های میترا روش های متعددی برای افزایش رایگان ضریب همکاری پیاده سازی شده است :

وب سایت میترا نت
اگر صاحب یک وب سایت و یا وبلاگ هستید بنرها و پست های تبلیغاتی میترا نت را در وب سایت تان قرار دهید و به ازای هر کلیک دیگران، سه برابر ارزش تعیین شده برای هر کلیک به حساب ارزش همکاری تان شارژ خواهد شد

وب سایت دستیار میترا
- فایل آپلود کنید و به ازای هر بار دانلود فایل ها تان توسط دیگران، سه برابر ارزش تعیین شده برای هر کلیک به حساب ارزش همکاری شما شارژ خواهد شد
- لینک هایتان را کوتاه کنید و در وب سایت تان و یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به ازای هر کلیک دیگران، سه برابر ارزش تعیین شده برای هر کلیک به حساب ارزش همکاری تان شارژ خواهد شد

نمایش بیشتر...

با ضرب ″ضریب همکاری″ در عدد 10، درصد تخفیف در ثبت سفارش به دست می آید. به عنوان مثال اگر ضریب همکاری شما 0.7 باشد، با ضرب این عدد در 10، مقدار 7 به دست می آید و شما در تمامی سفارش ها از 7 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. همچنین عایدی و کسب درآمد کاربر در صورت فعالیت در سایت ها مانند انجام بازدید خودکار، نمایش بنر در وب سایت و... از طریق ضرب ارزش فعالیت در ضریب همکاری محاسبه می شود. به عنوان مثال اگر ضریب همکاری شما برابر 0.7 و ارزش هر کلیک روی بنر تبلیغاتی در وب سایت شما 2000 ریال باشد، عایدی شما از هر کلیک روی بنر در وب سایت تان برابر 1،400 ریال خواهد بود.

در هر بخش، مقدار تخفیف، ارزش فعالیت و همچنین میزان عایدی شما براساس ضریب همکاری، نمایش داده می شود :

در تمامی وب سایت های میترا :
- 1.5 تا 4 درصد پورسانت از مجموع درآمد کسب شده و خریدهای انجام شده توسط زیرمجموعه ها در هر ماه

سامانه تبلیغاتی میترانت :
- 3 تا 8 درصد تخفیف در ثبت سفارش پاپ آپ هوشمند

- 3 تا 8 درصد تخفیف در ثبت سفارش تبلیغات بنری، متنی و پستی
- کسب کامل عایدی و درآمد بیشتر به ازای هر کلیک روی تبلیغ در وب سایت شما

وب سایت میترا رنک :

- 3 تا 8 درصد تخفیف در ثبت سفارش افزایش ورودی گوگل
- 3 تا 8 درصد تخفیف در ثبت سفارش افزایش بازدید و لایک فیس بوک
- 6 تا 30 درصد تخفیف در ثبت سفارش افزایش بازدید حرفه ای
- کسب کامل عایدی و درآمد بیشتر در بخش بازدید خودکار و لایک فیس بوک

وب سایت میترا دیزاین :
- 3 تا 8 درصد تخفیف در خرید و سفارش طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب

وب سایت مجله میترا :
- کسب کامل عایدی و درآمد بیشتر برای ارسال پست مفید و یا بازدید از پست های دیگر کاربران
- درآمد بیشتر از ارسال نظر برای پست ها
- درآمد بیشتر از نمایش پست ها در وب سایت و یا وبلاگ شما و کلیک روی آن

وب سایت دستیار میترا :
- امکان آپلود و مدیریت 300 تا 800 فایل و دانلود و به اشتراک گذاری آنها با لینک مستقیم و یا غیر مستقیم
- کسب کامل عایدی و درآمد بیشتر در صورت دانلود فایل های شما توسط دیگر کاربران
- امکان ارسال و مدیریت 300 تا 800 لینک و کوتاه کردن آنها
- کسب کامل عایدی و درآمد بیشتر در صورت کلیک روی لینک های شما توسط دیگر کاربران
- امکان مدیریت 300 تا 800 فعالیت روزانه
- امکان مدیریت 300 تا 800 دست نوشته و جستجو سریع در آنها

وب سایت حامی نو :
- کسب کامل عایدی در بخش کسب درآمد از نمایش پست های مجله حامی نو در وب سایت و یا وبلاگ شما به ازای هر کلیک

نمایش بیشتر...
نماد اعتماد الکترونیک
چگونه به کمک خدمات مجموعه وب سایت های میترا به درآمد قابل قبولی دست پیدا کنم ؟