پنل نمایندگی و خرید عمده با هدیه های ویژه | افزایش بازدید , افزایش ورودی گوگل , تبلیغ اینترنتی , خرید پاپ آپ

ورود به حساب کاربری دسترسی سریع

پنل نمایندگی و خرید عمده با هدیه های ویژه

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش های متعدد دارید و یا صاحب یک وب سایت تبلیغاتی بوده و به واسطه فعالیت در این حوزه، با وب سایت های متعددی در تماس هستید، می توانید به وسیله خدمات ارائه شده در این بخش، یکی از بسته های نمایندگی را با هدیه ویژه خریداری نموده و متناسب با سلیقه و نیاز شخصی تان، بودجه بسته نمایندگی را برای سفارش های دلخواه در تمامی مجموعه وب سایت های میترا استفاده نمایید.
امکان استفاده از تمامی مبلغ پرداخت شده همراه با اعتبار هدیه، برای ثبت سفارش های متنوع در تمامی مجموعه وب سایت های میترا میسر خواهد بود.

در هر یک از مجموعه وب سایت های میترا، بخشی اختصاصی برای ثبت سفارش توسط بودجه بسته نمایندگی و خرید عمده پیاده سازی شده است و از طریق آن می توانید تنها با یک بار پرداخت، صدها سفارش ثبت کرده و از اعتبار هدیه قابل توجه بهره مند شوید. با تهیه هر یک از بسته های نمایندگی، امکان ثبت سفارش برای تمامی خدمات ارائه شده در مجموعه وب سایت های میترا میسر خواهد بود :

- افزایش بازدید استاندارد
- افزایش بازدید اقتصادی
- افزایش ورودی گوگل
- تبلیغ بنری و پست ثابت
- پاپ آپ حرفه ای
- خرید وب سایت آماده
- خدمات سئو حرفه ای
- پست اسپانسر

بسته های نمایندگی در 5 نوع مختلف عرضه می شوند :

- بسته 1،000،000 تومانی + 320،000 تومان اعتبار هدیه
- بسته 700،000 تومانی + 196،000 تومان اعتبار هدیه
- بسته 500،000 تومانی + 120،000 تومان اعتبار هدیه
- بسته 300،000 تومانی + 60،000 تومان اعتبار هدیه
- بسته 100،000 تومانی + 16،000 اعتبار هدیه

به عنوان مثال در صورت پرداخت 300،000 تومان برای خرید بسته نمایندگی، در مجموع 360،000 تومان اعتبار برای خرید از مجموعه وب سایت های میترا در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. هر زمان که تمایل داشته باشید امکان حذف بسته و برگشت مبلغ باقی مانده از آن میسر خواهد بود.
  این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  • الان حدود سه ساله با این مجموعه در ارتباط هستم.امیدوارم روز به روز موفق تر باشیدبرای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد الکترونیک
1