سفارش وظیفه های کوچک

برگشت ورود به این بخش

  این بخش چه کاربری دارد و روند استفاده از آن چگونه است ؟

به عنوان مدیریت یک وب سایت، حتما برایتان پیش آمده است که نیاز داشته باشید وظیفه ای کوچک را به عهده تعداد از کاربران قرار دهید تا انجام داده و نتیجه آن را به شما اطلاع دهند. ثبت در سایت، انجام یک نظرسنجی، ارسال نظر در زیر یک مطلب در شبکه های اجتماعی و... از این دست وظیفه ها هستند. به کمک این بخش می توانید وظیفه مورد نظرتان را همراه با راهنمای انجام آن و نتیجه مورد نظر ثبت نمایید تا کاربران وب سایت میترا رنک، نسبت به انجام آن اقدام نمایند. امکان تعیین ارزش های متنوع برای هر وظیفه میسر بوده و وظیفه ها به ترتیب بالاترین ارزش به کاربران نمایش داده می شود. به عبارت ساده تر هر چقدر ارزش بالاتری برای وظیفه در نظر بگیرید، سفارش با سرعت بیشتری انجام می شود.

 

همچنین با توجه به اینکه صحت انجام وظیفه می بایست از طرف سفارش دهنده تایید شود از سفارش دهنده انتظار می رود هر 2 تا 3 روز یک بار، به این بخش وارد شده و گزارش انجام وظیفه توسط کاربران را تایید کند. در صورت عدم تایید گزارش ها از طرف سفارش دهنده پس از یک هفته، به صورت خودکار گزارش ها از طرف سایت تایید شده و عایدی آن به حساب کاربر انجام دهنده وظیفه شارژ می شود.

نمایش بیشتر...
  معنی علامت های قرار داده شده در کنار سفارش ها چیست ؟

پرداخت نشده
سفارش شما ثبت شده اما پرداخت نشده است. در صورت تمایل به انجام سفارش، لطفا نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.

 

در حال بررسی

سفارش در انتظار بررسی توسط تیم پشتیبانی است. تمامی موارد حداکثر ظرف یک روز کاری بررسی و تایید می شوند.

 

در حال انجام
سفارش شما تایید شده و در حال نمایش به کاربران جهت انجام سفارش است.


مسدود
متاسفانه امکان انجام سفارش شما وجود ندارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید.

 

متوقف

شما سفارش را متوقف کرده اید. در صورت تمایل به ادامه انجام سفارش، روی کلید "شروع مجدد" کلیک نمایید.

 

اتمام سفارش

سفارش درخواستی انجام شده است. در صورت تمایل می توانید با شارژ سفارش، انجام آن را ادامه دهید.

نمایش بیشتر...