راهنمای بخش : افزایش بازدید اقتصادی
برگشت ورود به این بخش

تفاوت بخش افزایش بازدید اقتصادی با دیگر بخش های افزایش بازدید چیست ؟

در بخش افزایش بازدید اقتصادی، به جهت کاهش قیمت بازدیدها و ایجاد یک شرایط اقتصادی برای وب سایت های نوپا و با بودجه پایین، ارزش هر بازدید بین 3 تا 7 ریال تعیین شده است. تفاوت خدمات ارائه شده در این بخش با بخش های دیگر افزایش بازدید، در نحوه انجام بازدیدها توسط کاربران است، به این ترتیب که در بخش های دیگر، کاربر در هر بازدید، تنها یک وب سایت را باز کرده و مشاهده می نماید اما در این بخش ( افزایش بازدید اقتصادی )، کاربر متناسب با ارزش تعیین شده برای هر بازدید، می تواند 3 تا 7 وب سایت را به صورت همزمان باز کرده و به مدت 60 ثانیه مشاهده نماید. به عبارت ساده تر :

 

- اگر ارزش هر بازدید را 7 ریال تعیین نمایید، کاربر در هر بازدید، وب سایت شما را همزمان با 2 وب سایت دیگر ( در مجموع 3 وب سایت ) و به مدت 60 ثانیه مشاهده خواهد کرد.

- اگر ارزش هر بازدید را 6 ریال تعیین نمایید، کاربر در هر بازدید، وب سایت شما را همزمان با 3 وب سایت دیگر ( در مجموع 4 وب سایت ) و به مدت 60 ثانیه مشاهده خواهد کرد. 

- اگر ارزش هر بازدید را 5 ریال تعیین نمایید، کاربر در هر بازدید، وب سایت شما را همزمان با 4 وب سایت دیگر ( در مجموع 5 وب سایت ) و به مدت 60 ثانیه مشاهده خواهد کرد.

- اگر ارزش هر بازدید را 4 ریال تعیین نمایید، کاربر در هر بازدید، وب سایت شما را همزمان با 5 وب سایت دیگر ( در مجموع 6 وب سایت ) و به مدت 60 ثانیه مشاهده خواهد کرد.

نمایش بیشتر...
چرا تعیین 10 بازدید در روز برای گزینه ″سقف هر کاربر″ تاثیر بیشتری در رتبه الکسا خواهد داشت ؟

الکسا علاوه بر شمارش تعداد بازدید و آی پی وارد شده به یک وب سایت، معیارهای دیگری نیز برای بررسی عملکرد یک وب سایت دارد که اهمیت آنها کمتر از تعداد بازدید روزانه و یا آی پی های ورودی نیست. این موارد عبارتند از :

Bounce Rate :: ضریب فرار
ضریب فرار یک گزینه تاثیر گذار در رتبه وب سایت شما در سامانه الکسا است. این ضریب نشان دهنده درصد کاربرانی است که فقط یک بار وارد سایت شده و سپس آن را ترک کرده اند ( از لحاظ فنی، جذب وب سایت شما نشده اند ). در صورت استفاده از سقف بازدید روزانه بالاتر، هر کاربر چندین بار وارد سایت شده و باعث کاهش ضریب فرار وب سایت شما در سامانه الکسا می شود.

Daily Pageviews per Visitor :: تعداد صفحاتی که هر کاربر در سایت شما مشاهده می کند
ترجیحا بازدیدهای درخواستی را برای صفحات مختلف وب سایت تان سفارش دهید تا کاربران سایت، تمامی صفحات مهم وب سایت را بازدید کنند. به این ترتیب سامانه الکسا و گوگل تصور می کنند یک آی پی به صفحات مختلف وب سایت شما وارد شده است.

Daily Time on Site :: مدت زمان حضور در سایت
استفاده از سقف بازدید روزانه بالاتر برای هر کاربر، سبب افزایش مدت زمان حضور یک کاربر (آی پی) در وب سایت شما می شود و افزایش این زمان، نشان دهنده ارزش و کیفیت محتوای ارائه شده در وب سایت شماست.

نمایش بیشتر...
آیا امکان حذف سفارش بازدید و برگشت مبلغ پرداخت شده وجود دارد ؟

در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از سفارش را خواهید داشت. مبلغ باقی مانده، براساس تعداد ورودی های انجام نشده محاسبه می شود. همچنین توجه داشته باشید، هزینه سفارش برای محاسبه مبلغ برگشتی، براساس ورودی های اصلی محاسبه می شود و ورودی های هدیه، در محاسبه مبلغ برگشتی نقشی نخواهند داشت.

نمایش بیشتر...
بازدید ها چگونه انجام می شوند و امکان حذف سفارش بازدید و برگشت مبلغ پرداخت شده وجود دارد ؟

بازدید ها، کاملا واقعی و در پنجره های جداگانه، بدون استفاده از iframe و یا popup و بدون ایجاد کوچکترین مزاحمتی برای کاربران، انجام می شوند. این روش بازدید نه تنها باعث معرفی محصولات و خدمات شما می شود، بلکه تاثیر قابل توجهی در رتبه وب سایت شما در وب سایت الکسا و رنک آن در موتور جستجوی گوگل دارد. کاربران از طریق سامانه بازدید خودکار میترا رنک، وارد وب سایت شما شده و به اندازه مدت زمان تعیین شده ( 30 ثانیه به ازای هر بازدید )، در سایت شما می مانند. با توجه به بررسی 7 لایه بازدید های کاربران در سامانه بازدید خودکار، امکان تقلب در این سیستم کمتر از 1 درصد است.

 

در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از سفارش را خواهید داشت. مبلغ باقی مانده، براساس تعداد بازدید های انجام نشده محاسبه می شود. همچنین توجه داشته باشید، هزینه سفارش برای محاسبه مبلغ برگشتی، براساس بازدید های اصلی محاسبه می شود و بازدید های هدیه، در محاسبه مبلغ برگشتی نقشی نخواهند داشت.

نمایش بیشتر...
چرا آمار اعلام شده از طرف سامانه های وبگذر و گوگل آنالیز با عدد اعلام شده در میترا رنک متفاوت است ؟

متاسفانه غالب مشتریان از دو سامانه معروف وبگذر و گوگل آنالیز برای بررسی صحت بازدیدها استفاده می کنند اما این دو سامانه با مشکلاتی همراه هستند که سبب ایجاد سو تفاهم برای مشتریان خواهند شد.

 

وبگذر :

این سامانه تنها آی پی های غیر تکراری را شمارش می کند. به عنوان مثال اگر در هنگام ثبت سفارش سقف بازدید روزانه هر کاربر را 5 بار در روز تعیین کرده باشید، این سامانه هر 5 بازدید را یک بار شمارش خواهد کرد. مضاف بر این، در صورتی که یک کاربر با همان آی پی روز قبل، در روز جاری اقدام به بازدید نمایید، آی پی وی از طرف وبگذر تکراری در نظر گرفته شده و بازدیدهای وی شمرده نمی شود. به همین دلیل در بسیاری موارد بین بازدید شمارش شده از طرف وبگذر و آمار اعلام شده در سایت اختلاف دیده می شود.

 

 

گوگل آنالیز :

بسیاری از سرویس های گوگل در ایران محدود و یا مسدود شده اند و یا به دلیل تحریم ها قابل دسترسی نیستند. همانطور که می دانید سامانه های شمارنده بازدید مانند گوگل آنالیز از کدهای جاوا اسکریپت برای شمارش بازدیدها استفاده می کنند و تمامی مرورگر ها مانند فایرفاکس کدهای جاوا اسکریپت را در آخرین مرحله از بارگذاری سایت، فعال می کنند. حال ترکیب این مشکل ( لود شدن کدهای جاوا در آخرین مرحله از بارگذاری وب سایت ) در کنار مشکل محدودیت سرویس های گوگل، سبب می شود بسیاری از بازدیدها توسط گوگل آنالیز به درستی شمارش نشده و عملا باعث بروز سو تفاهم برای مشتریان شود.

 

توصیه می شود :

به جهت بررسی صحت بازدیدها می توانید از خدمات یک وب سایت معتبر ( که خدمات آن قابل اعتماد بوده و در ایران محدود نشده باشد ) مانند histats.com استفاده نمایید تا امکان بررسی دقیق تر و استناد به گزارش های ثبت شده توسط آن، میسر شود. همچنین در صورتی که باز هم اختلاف در تعداد بازدید ارسالی و گزارش ثبت شده در میترا رنک مشاهده می کنید، لطفا موقتا امکان دسترسی به صفحه نمایش آمار را به صورت عمومی قرار دهید تا امکان بررسی آمار توسط تیم پشتیبانی نیز میسر شود.

نمایش بیشتر...
چه مورادی باعث حذف وب سایت شما از چرخه بازدید می شود ؟

موارد زیر باعث اختلال در چرخه بازدید می شوند، به همین دلیل در صورت مشاهده و یا گزارش کاربران، وب سایت مذکور، از چرخه بازدید حذف خواهد شد :

1. استفاده از دستور alert، پیام خوش آمدگویی، تبریک، خداحافظی و یا موارد مشابه در هنگام باز و یا بسته شدن وب سایت
2. صفحاتی که لینک دانلود و یا دستور Header دارند که باعث ایجاد پیام دانلود از طرف مرورگ فایرفاکس می شود
3. وب سایت ها و صفحه های فیلتر شده
4. صفحاتی که به واسطه قرار دادن چندین Iframe، فوق العاده سنگین بارگذاری می شوند
5. آدرس صفحاتی که به واسطه استفاده از تعداد زیادی پاپ آپ، باعث اختلال در سیستم کاربر می شود
6. لینک هایی که طول آنها بیش از 500 کاراکتر باشد

نمایش بیشتر...
معنی علامت های قرار داده شده در کنار سفارش ها چیست ؟

پرداخت نشده
سفارش شما ثبت شده اما پرداخت نشده است. در صورت تمایل به انجام سفارش، لطفا نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.

 

در حال بررسی

سفارش در انتظار بررسی توسط تیم پشتیبانی است. تمامی موارد حداکثر ظرف یک روز کاری بررسی و تایید می شوند.

 

در حال انجام
سفارش شما تایید شده و در حال نمایش به کاربران جهت انجام سفارش است.


مسدود
متاسفانه امکان انجام سفارش شما وجود ندارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید.

 

متوقف

شما سفارش را متوقف کرده اید. در صورت تمایل به ادامه انجام سفارش، روی کلید "شروع مجدد" کلیک نمایید.

 

اتمام سفارش

سفارش درخواستی انجام شده است. در صورت تمایل می توانید با شارژ سفارش، انجام آن را ادامه دهید.

 

اتمام سقف روزانه

سقف درخواستی روزانه انجام شده است و سفارش موقتا غیرفعال شده و در ساعت 00:00 مجددا جهت انجام سفارش، به صورت خودکار فعال می شود.

نمایش بیشتر...