افزایش ورودی گوگل، یاهو و...

برگشت ورود به این بخش

  این بخش چه کاربری دارد و روند ثبت سفارش در آن چگونه است ؟ آیا امکان حذف سفارش بازدید و برگشت مبلغ پرداخت شده وجود دارد ؟

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در افزایش رنک و اعتبار یک وب سایت، تعداد ورودی آن وب سایت از موتور جستجو گوگل است. به عبارت ساده تر اگر برای جستجوی یک عبارت خاص ( که به اصطلاح به آن کلمه کلیدی گفته می شود )، کاربران در صفحه نتایج جستجو، از میان لیست طولانی نتایج، روی وب سایت شما کلیک نماید، گوگل امتیاز بیشتری برای وب سایت شما قائل شده و به مرور وب سایت شما در صفحه نتایج جستجو برای آن عبارت کلیدی، در ردیف بالاتری نمایش داده می شود.

 

در این بخش و در فرم ثبت سفارش اطلاعات مورد نیاز جهت انجام جستجو توسط کاربران از مدیر سایت دریافت شده و با در نظر گرفتن این اطلاعات، سفارش به کاربر نمایش داده می شود. لطفا توجه داشته باشد به جهت بررسی صحت انجام جستجوها توسط کاربران، یک کد بررسی برای سفارش ها ایجاد می شود و مدیریت سایت می بایست این کد را بدون تغییر و دست کاری، در وب سایت خود ( میان تگ های head) قرار دهد. در صورت عدم کپی این کد در وب سایت، امکان ارائه خدمات میسر نخواهد بود. این کد هیچگونه اختلالی در عملکرد وب سایت ها ایجاد نکرده و باعث کندی بارگذاری آن نمی شود.

 

لطفا پیش از ثبت سفارش، یک بار عبارت کلمه کلیدی مورد نظرتان را در گوگل جستجو کرده و بررسی نمایید وب سایت شما در کدام صفحه از نتایج جستجو نمایش داده می شود. اگر در 4 صفحه اول قرار داشت، اقدام به ثبت سفارش نمایید. اگر وب سایت شما در صفحه 4 به بعد قرار دارد، لطفا کلمه کلیدی خاص تری را امتحان نمایید.

 

امکان حذف سفارش و برگشت وجه پرداختی وجود دارد ؟

 

در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از سفارش را خواهید داشت. مبلغ باقی مانده، براساس تعداد ورودی های انجام نشده محاسبه می شود. همچنین توجه داشته باشید، هزینه سفارش برای محاسبه مبلغ برگشتی، براساس ورودی های اصلی محاسبه می شود و ورودی های هدیه، در محاسبه مبلغ برگشتی نقشی نخواهند داشت.

 

 ارزش های متنوع برای هر وروی، چه کاربری دارد ؟

 

مدت زمان حضور کاربر در وب سایت شما، پس از انجام فرآیند جستجو، متناسب با ارزش تعیین شده برای هر ورودی محاسبه می شود. مدت زمان حضور کاربر پس از انجام جستجو و ورود به وب سایت شما، تاثیر قابل قبولی روی رنک گوگل و برخورد این موتور جستجو با وب سایت شما دارد. به عبارت ساده تر :

 

- اگر ارزش هر ورودی را 300 ریال در نظر بگیرید کاربر باید پس از انجام فرآیند جستجو، 30 ثانیه در وب سایت شما بماند

- اگر ارزش هر ورودی را 400 ریال در نظر بگیرید کاربر باید پس از انجام فرآیند جستجو، 40 ثانیه در وب سایت شما بماند

- اگر ارزش هر ورودی را 500 ریال در نظر بگیرید کاربر باید پس از انجام فرآیند جستجو، 50 ثانیه در وب سایت شما بماند

- اگر ارزش هر ورودی را 600 ریال در نظر بگیرید کاربر باید پس از انجام فرآیند جستجو، 60 ثانیه در وب سایت شما بماند

- اگر ارزش هر ورودی را 700 ریال در نظر بگیرید کاربر باید پس از انجام فرآیند جستجو، 70 ثانیه در وب سایت شما بماند

 

روند انجام جستجو و ورود به وب سایت شما چگونه توسط کاربر انجام می شود ؟
 

کاربر در صفحه "کسب درآمد از طریق جستجو در گوگل" طبق درخواست ثبت شده در سفارش شما، کلمه کلیدی مورد نظرتان را جستجو کرده و در لیست نتایج گوگل به دنبال وب سایت شما می گردد. پس از یافتن وب سایت، روی آن کلیک کرده و وارد وب سایت شما می شود. پس از ورود به وب سایت شما، کد بررسی که پیش از این توسط مدیریت سایت در بالای سایت قرار داده شده است فعال شده و صحت ورود کاربر به وب سایت شما را از طریق صفحه نتایج جستجوی گوگل بررسی می نماید. در صورت تایید فعالیت کاربر و حضور او به اندازه مدت زمان تعیین شده، مبلغ عایدی به حساب او واریز خواهد شد.

نمایش بیشتر...
  چگونه با استفاده از خدمات Google کلمه کلیدی مناسب را انتخاب و صفحه تقریبی نمایش وب سایت مان در نتایج گوگل را تعیین کنیم ؟

یکی از خدمات فوق العاده کاربردی و مفید گوگل ( که خوشبختانه برای وب سایت ها و کاربران ایرانی محدود نشده است ! ) خدمات Search console است. این امکان گوگل به مدیران وب سایت ها کمک می کند تا عملکرد وب سایت شان را در موتور جستجوی گوگل بررسی و تحت نظر بگیرند. گوگل در این کنسول گزارش کاملی از کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت شما، جستجوهای انجام شده و تعداد دفعات ورود کاربران به واسطه کلیک روی وب سایت شما در صفحه نتایج جستجو گوگل و...ارائه می دهد. همچنین در صورتی که گوگل در وب سایت شما با مشکلاتی مانند ارور 404، صفحاتی که به درستی کدنویسی نشده اند و... مواجه شود گزارش این موارد را از طریق این خدمات به مدیر وب سایت اطلاع خواهد داد. برای دسترسی به این کنسول می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :

 

https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=en

 

مشابه تمامی خدمات دیگر گوگل، برای استفاده از این خدمات نیز، باید یک جیمیل داشته و همچنین برای دسترسی به اطلاعات کامل وب سایت تان، باید کدی را در وب سایت قرار دهید تا نشان دهید که مالک واقعی وب سایت هستید. همچنین پس از قرار دادن کد و تایید مالکیت وب سایت، می بایست دو هفته تا یک ماه صبور باشید تا گوگل اطلاعات مربوط به وب سایت شما را جمع آوری نموده و در این بخش نمایش دهد.

 

تعیین دقیق تر رتبه سایت در نتایج جستجو

 

به حساب جی میل تان وارد شوید. سپس به صفحه جستجو رفته و در سمت راست و بالای صفحه نمایش جستجو گوگل، روی آیکون چرخ دنده کلیک کرده و از منو باز شده گزینه Search setting را انتخاب نمایید تا وارد صفحه تنظیمات جستجو گوگل شوید.

 

 

در صفحه تنظیمات جستجو، به دنبال عنوان Private results گشته و آن را روی گزینه Do not use private results تنظیم نمایید. این تنظیم باعث می شود همواره موقعیت واقعی وب سایت تان را در نتایج جستجو گوگل مشاهده نمایید. در حالت پیش فرض ممکن است گوگل براساس جستجوهای پیشین شما نتایج را مرتب نماید و وب سایت شما را بسیار بالاتر از آنچه واقعا هست نمایش دهد. عدم تنظیم این گزینه، باعث می شود تا نتایج جستجو متفاوت از اطلاعات نمایش داده شده به کاربر باشد و انجام سفارش را برای کاربران سخت خواهد کرد. وقتی تنظیمات را اعمال کردید روی کلید Save کلیک نمایید تا تغییرات اعمال شود.

نمایش بیشتر...
  چگونه کد بررسی را به وب سایت اضافه کرده و در محل صحیح قرار دهم و سپس صحت نمایش کد در وب سایت را بررسی نمایم ؟

اگر برای راه اندازی وب سایت تان از سیستم های مدیریت محتوا معروف مانند وردپرس، جوملا، پرستاشاپ و... استفاده کرده اید، برای قرار دادن کد بررسی سفارش، می توانید از راهنمای ارائه شده در این آموزش استفاده نمایید :

 

وردپرس

 

پوشه قالب های وردپرس در مسیر wp-content »» themes قرار دارد. در قدم اول از طریق امکان File manager در پنل مدیریت هاست تان، وارد پوشه اصلی وب سایت ( که معمولا با نام Public_html ، root و... شناخته می شود ) شده و سپس مسیر wp-content »» themes را دنبال نمایید. پس از ورود به پوشه themes، به دنبال پوشه قالب فعال وب سایت تان بگردید. با باز کردن پوشه قالب فعال وب سایت، فایل header.php را به کمک کلید edit باز کرده و کد بررسی را زیر تگ head قرار دهید. سپس فایل header.php را ذخیره نمایید.

 

در صورتی که از افزونه Rocket استفاده می کنید، کد بررسی می بایست در تنظیمات افزونه راکت، تب بهینه سازی فایل »» Exclude inline javascript قرار داده شود تا افزونه راکت اجازه نمایش آن را در سایت بدهد و امکان انجام سفارش میسر شود.

 

جوملا

 

پوشه قالب های جوملا در مسیر اصلی هاست قرار دارد. در قدم اول از طریق امکان File manager در پنل مدیریت هاست تان، وارد پوشه اصلی وب سایت ( که معمولا با نام Public_html ، root و... شناخته می شود ) شده و سپس وارد پوشه templates شوید. پس از ورود به این پوشه، به دنبال پوشه قالب فعال وب سایت تان بگردید. با باز کردن پوشه قالب فعال وب سایت، فایل index.php را به کمک کلید edit باز کرده و کد بررسی را در زیر تگ head قرار دهید. سپس فایل index.php را ذخیره نمایید.

 

پرستاشاپ

 

پوشه قالب های پرستا در مسیر اصلی هاست قرار دارد. در قدم اول از طریق امکان File manager در پنل مدیریت هاست تان، وارد پوشه اصلی وب سایت ( که معمولا با نام Public_html ، root و... شناخته می شود ) شده و سپس وارد پوشه themes شوید. پس از ورود به این پوشه، به دنبال پوشه قالب فعال وب سایت تان بگردید. اگر قالبی برای پرستا نصب نکرده اید، پوشه قالب اصلی با نام default، پوشه قالب فعال وب سایت تان خواهد بود. پس از باز کردن پوشه قالب فعال وب سایت، فایل header.tpl را به کمک کلید edit باز کرده و کد بررسی را زیر تگ head قرار دهید. سپس فایل header.tpl را ذخیره نمایید.

 

اوپن کارت

 

پوشه قالب های اوپن کارت در  در مسیر catalog »»  view »» theme قرار دارد. در قدم اول از طریق امکان File manager در پنل مدیریت هاست تان، وارد پوشه اصلی وب سایت ( که معمولا با نام Public_html ، root و... شناخته می شود ) شده و سپس مسیر catalog »»  view »» theme را دنبال کنید. پس از ورود به پوشه theme، به دنبال پوشه قالب فعال وب سایت تان بگردید. اگر قالبی برای اوپن کارت نصب نکرده اید، پوشه قالب اصلی با نام default، پوشه قالب فعال وب سایت تان خواهد بود. پس از باز کردن پوشه قالب فعال وب سایت، وارد پوشه template شده و سپس وارد پوشه common شوید. در این پوشه فایل header.tpl را به کمک کلید edit باز کرده و کد بررسی را زیر تگ head قرار دهید. سپس فایل header.tpl را ذخیره نمایید.

 

تومیتو کارت

 

پوشه قالب های تومیتو کارت در مسیر اصلی هاست قرار دارد. در قدم اول از طریق امکان File manager در پنل مدیریت هاست تان، وارد پوشه اصلی وب سایت ( که معمولا با نام Public_html ، root و... شناخته می شود ) شده و سپس وارد پوشه templates شوید. پس از ورود به این پوشه، به دنبال پوشه قالب فعال وب سایت تان بگردید. اگر قالبی برای تومیتو نصب نکرده اید، پوشه قالب اصلی با نام glass_gray_fa، پوشه قالب فعال وب سایت تان خواهد بود. پس از باز کردن پوشه قالب فعال وب سایت، فایل index.php را به کمک کلید edit باز کرده و کد بررسی را زیر تگ head قرار دهید. سپس فایل index.php را ذخیره نمایید.

 

میهن بلاگ

 

پس از ورود به حساب مدیریت وبلاگ، به منو قالب مراجعه کرده و روی کلید "ویرایش قالب فعلی" ( بالا، سمت راست ) کلیک نمایید. پس از ورود به صفحه ویرایش قالب، کد بررسی را پس از تگ head قرار داده و روی کلید "ثبت تغییرات" کلیک نمایید.

 

سیستم های مدیریت محتوا دیگر

 

اگر از سیستم مدیریت محتوای دیگری استفاده کرده اید و درباره نجوه قرار دادن کد بررسی در وب سایت تان اطلاعات کافی در اختیار ندارید، لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید تا آموزش مربوط به نحوه قرار دادن کد بررسی در وب سایت تان به این بخش اضافه شود. همچنین در صورتی که برای پیاده سازی وب سایت تان از همکاری یک برنامه نویس و یا گروه برنامه نویسی استفاده کرده اید، لطفا کد بررسی را برای این گروه ارسال نمایید تا این کد را در مکانی که ترجیحا در تمامی صفحات وب سایت تان لود ( فعال ) می شود قرار دهند. کد بررسی هیچگونه اثر نامطلوبی روی عملکرد وب سایت شما نداشته و باعث کندی بارگذاری آن نخواهد شد.

 

بررسی صحت نمایش کد بررسی در سایت

 

در مرورگر فایرفاکس وب سایت مورد نظر را باز کرده و صبور باشید تا به صورت کامل بارگذاری شود. پس از بارگذاری کامل وب سایت، در یک فضای خالی از وب سایت ( مثلا گوشه های تصویر و یا پس زمینه سایت ) کلیک راست کرده و گزینه view page source را انتخاب کنید. پس از انجام این کار، پنجره جدیدی باز می شود که کدهای HTML ، JS ، CSS و... وب سایت مذکور را نمایش می دهد. در این پنجره کلیدهای ترکیبی Ctrl و f را با هم فشار دهید تا نوار ابزار جستجو فعال شود. سپس در فیلد جستجو عبارت mitrarank.ir را تایپ کنید. پس از یافتن آدرس میترا رنک، خط کد مذکور را بررسی نمایید. باید کدی مشابه نمونه زیر قابل مشاهده باشد. لطفا توجه داشته باشید کد زیر تنها یک نمونه نمایشی است و عبارت 16dfcff98c25s برای سفارش های مختلف کاملا متفاوت خواهد بود.

 

var script = document.createElement("script"); script.src = "http://www.mitrarank.ir/search/16dfcff98c25s/" + encodeURIComponent(document.referrer); script.type="text/javascript"; document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(script);

نمایش بیشتر...
  معنی علامت های قرار داده شده در کنار سفارش ها چیست ؟

پرداخت نشده
سفارش شما ثبت شده اما پرداخت نشده است. در صورت تمایل به انجام سفارش، لطفا نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.

 

در حال بررسی

سفارش در انتظار بررسی توسط تیم پشتیبانی است. تمامی موارد حداکثر ظرف یک روز کاری بررسی و تایید می شوند.

 

در حال انجام
سفارش شما تایید شده و در حال نمایش به کاربران جهت انجام سفارش است.


مسدود
متاسفانه امکان انجام سفارش شما وجود ندارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید.

 

متوقف

شما سفارش را متوقف کرده اید. در صورت تمایل به ادامه انجام سفارش، روی کلید "شروع مجدد" کلیک نمایید.

 

اتمام سفارش

سفارش درخواستی انجام شده است. در صورت تمایل می توانید با شارژ سفارش، انجام آن را ادامه دهید.

 

اتمام سقف روزانه

سقف درخواستی روزانه انجام شده است و سفارش موقتا غیرفعال شده و در ساعت 00:00 مجددا جهت انجام سفارش، به صورت خودکار فعال می شود.

نمایش بیشتر...