افزایش بازدید استاندارد
برگشت ورود به این بخش

  بازدید ها چگونه انجام می شوند و آیا امکان حذف سفارش بازدید و برگشت مبلغ پرداخت شده وجود دارد ؟

بازدید ها، کاملا واقعی و در پنجره های جداگانه، بدون استفاده از iframe و یا popup و بدون ایجاد کوچکترین مزاحمتی برای کاربران، انجام می شوند. این روش بازدید نه تنها باعث معرفی محصولات و خدمات شما می شود، بلکه تاثیر قابل توجهی در رتبه وب سایت شما در وب سایت الکسا و رنک آن در موتور جستجوی گوگل دارد. کاربران از طریق سامانه بازدید خودکار میترا رنک، وارد وب سایت شما شده و به اندازه مدت زمان تعیین شده در سایت شما می مانند. با توجه به بررسی 7 لایه بازدید های کاربران در سامانه بازدید خودکار، امکان تقلب در سیستم کمتر از 1 درصد است.

 

در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف سفارش و برگشت مبلغ باقی مانده از سفارش را خواهید داشت. مبلغ باقی مانده، براساس تعداد بازدید های انجام نشده محاسبه می شود. همچنین توجه داشته باشید، هزینه سفارش برای محاسبه مبلغ برگشتی، براساس بازدید های اصلی محاسبه می شود و بازدید های هدیه، در محاسبه مبلغ برگشتی نقشی نخواهند داشت.

نمایش بیشتر...
  مرجع بازدید چیست و چه کاربردی دارد ؟

اگر با وب سایت الکسا و یا با وب سایت های مشابه آشنا باشید، حتما با امکاناتی مانند Upstream برخورد کرده اید. این امکان به شما، کاربران و یا مشتریان شما این امکان را می دهد که با سایت های رفرال شما آشنا شوند. به عبارت ساده تر این بخش نشان می دهد، کاربران وارد شده به وب سایت شما، از چه مرجعی با شما آشنا شده و یا در چه وب سایتی با کلیک روی بنر و یا لینک وب سایت شما، وارد وب سایت شما شده اند.

بسیاری از صاحبان وب سایت ها تمایل دارند مرجع و یا رفرال وب سایت شان، به جای سامانه های افزایش بازدید، یک وب سایت تخصصی مرتب باشد. به کمک گزینه "مرجع بازدید" می توانید تعیین کنید بازدید های ارسالی، از کدام وب سایت به سایت شما ارسال شود، در واقع کدام وب سایت به عنوان upstream سایت شما معرفی شود.

نمایش بیشتر...
  چرا آمار اعلام شده از طرف سامانه های وبگذر و گوگل آنالیز با عدد اعلام شده در میترا رنک متفاوت است ؟

متاسفانه غالب مشتریان از دو سامانه معروف وبگذر و گوگل آنالیز برای بررسی صحت بازدیدها استفاده می کنند اما این دو سامانه با مشکلاتی همراه هستند که سبب ایجاد سو تفاهم برای مشتریان خواهند شد.

 

وبگذر :

این سامانه تنها آی پی های غیر تکراری را شمارش می کند. به عنوان مثال اگر در هنگام ثبت سفارش سقف بازدید روزانه هر کاربر را 5 بار در روز تعیین کرده باشید، این سامانه هر 5 بازدید را یک بار شمارش خواهد کرد. مضاف بر این، در صورتی که یک کاربر با همان آی پی روز قبل، در روز جاری اقدام به بازدید نمایید، آی پی وی از طرف وبگذر تکراری در نظر گرفته شده و بازدیدهای وی شمرده نمی شود. به همین دلیل در بسیاری موارد بین بازدید شمارش شده از طرف وبگذر و آمار اعلام شده در سایت اختلاف دیده می شود.

 

 

گوگل آنالیز :

بسیاری از سرویس های گوگل در ایران محدود و یا مسدود شده اند و یا به دلیل تحریم ها قابل دسترسی نیستند. همانطور که می دانید سامانه های شمارنده بازدید مانند گوگل آنالیز از کدهای جاوا اسکریپت برای شمارش بازدیدها استفاده می کنند و تمامی مرورگر ها مانند فایرفاکس کدهای جاوا اسکریپت را در آخرین مرحله از بارگذاری سایت، فعال می کنند. حال ترکیب این مشکل ( لود شدن کدهای جاوا در آخرین مرحله از بارگذاری وب سایت ) در کنار مشکل محدودیت سرویس های گوگل، سبب می شود بسیاری از بازدیدها توسط گوگل آنالیز به درستی شمارش نشده و عملا باعث بروز سو تفاهم برای مشتریان شود.

 

توصیه می شود :

به جهت بررسی صحت بازدیدها می توانید از خدمات یک وب سایت معتبر ( که خدمات آن قابل اعتماد بوده و در ایران محدود نشده باشد ) مانند histats.com استفاده نمایید تا امکان بررسی دقیق تر و استناد به گزارش های ثبت شده توسط آن، میسر شود. همچنین در صورتی که باز هم اختلاف در تعداد بازدید ارسالی و گزارش ثبت شده در میترا رنک مشاهده می کنید، لطفا موقتا امکان دسترسی به صفحه نمایش آمار را به صورت عمومی قرار دهید تا امکان بررسی آمار توسط تیم پشتیبانی نیز میسر شود.

نمایش بیشتر...
  ارزش هر بازدید، چه کاربردی دارد و چرا مقادیر متنوعی برای آن تعریف شده است ؟

ارزش هر بازدید، تعیین کننده مدت زمانی است که کاربر باید در وب سایت شما بماند. به عبارت ساده تر اگر ارزش هر بازدید را 10 ریال تعیین کنید، کاربر می بایست 15 ثانیه در وب سایت شما حضور داشته باشد، اگر 15 ریال تعیین کنید، 22 ثانیه، اگر 20 ریال تعیین کنید، 30 ثانیه، اگر 25 ریال تعیین کنید، 37 ثانیه، اگر 30 ریال تعیین کنید، 45 ثانیه، اگر 35 ریال تعیین کنید، 52 ثانیه، اگر 40 ریال تعیین کنید، 60 ثانیه، اگر 45 ریال تعیین کنید، 67 ثانیه و اگر 50 ریال تعیین کنید، کاربر باید 75 ثانیه در وب سایت شما حضور داشته باشد. برای وب سایت هایی با بارگذاری سنگین، زمان بالاتر توصیه می شود. مدت زمان حضور کاربر در وب سایت شما، کمابیش می تواند تاثیر مثبتی روی رنک الکسا داشته باشد.

همچنین ارزش هر بازدید تابع سقف تعیین شده برای بازدید هر کاربر در روز نیز هست. به عبارت ساده تر :

•  اگر تمایل دارید هر کاربر روزانه 2 بار از وب سایت شما بازدید نماید، لطفا ارزش هر بازدید را حداقل 30 ریال و یا بیشتر تعیین نمایید
•  اگر تمایل دارید هر کاربر روزانه 3 بار از وب سایت شما بازدید نماید، لطفا ارزش هر بازدید را حداقل 25 ریال و یا بیشتر تعیین نمایید
•  اگر تمایل دارید هر کاربر روزانه 4 بار از وب سایت شما بازدید نماید، لطفا ارزش هر بازدید را حداقل 20 ریال و یا بیشتر تعیین نمایید
•  اگر تمایل دارید هر کاربر روزانه 5 بار و یا بیشتر ( تا سقف 10 بار در روز ) از وب سایت شما بازدید نماید، لطفا ارزش هر بازدید را حداقل 15 ریال و یا بیشتر تعیین نمایید

•  اگر تمایل دارید هر کاربر روزانه 11 بار و یا بیشتر ( تا سقف 20 بار در روز ) از وب سایت شما بازدید نماید، می توانید برای ارزش بازدید هر یک از موارد را انتخاب نمایید

نمایش بیشتر...
  چرا تعیین حداقل 3 تا 5 بازدید در روز برای گزینه ″سقف هر کاربر″ تاثیر قابل توجهی در رتبه الکسا خواهد داشت ؟

الکسا علاوه بر شمارش تعداد بازدید و آی پی وارد شده به یک وب سایت، معیارهای دیگری نیز برای بررسی عملکرد یک وب سایت دارد که اهمیت آنها کمتر از تعداد بازدید روزانه و یا آی پی های ورودی نیست. این موارد عبارتند از :

Bounce Rate :: ضریب فرار
ضریب فرار یک گزینه تاثیر گذار در رتبه وب سایت شما در سامانه الکسا است. این ضریب نشان دهنده درصد کاربرانی است که فقط یک بار وارد سایت شده و سپس آن را ترک کرده اند (از لحاظ فنی، جذب وب سایت شما نشده اند). در صورت استفاده از سقف بازدید روزانه بالاتر، هر کاربر چندین بار وارد سایت شده و باعث کاهش ضریب فرار وب سایت شما در سامانه الکسا می شود.

Daily Pageviews per Visitor :: تعداد صفحاتی که هر کاربر در سایت شما مشاهده می کند
ترجیحا بازدیدهای درخواستی را برای صفحات مختلف وب سایت تان سفارش دهید تا کاربران سایت، تمامی صفحات مهم وب سایت را بازدید کنند. به این ترتیب سامانه الکسا و گوگل تصور می کنند یک آی پی به صفحات مختلف وب سایت شما وارد شده است.

Daily Time on Site :: مدت زمان حضور در سایت
استفاده از سقف بازدید روزانه بالاتر برای هر کاربر، سبب افزایش مدت زمان حضور یک کاربر (آی پی) در وب سایت شما می شود و افزایش این زمان، نشان دهنده ارزش و کیفیت محتوای ارائه شده در وب سایت شماست.

نمایش بیشتر...
  چگونه یک مرجع بازدید اختصاصی ایجاد کنیم ؟

برای ایجاد یک مرجع بازدید اختصاصی باید کمی با زبان برنامه نویسی PHP آشنا بوده و علاوه بر وب سایتی که به دنبال ایجاد بازدید برای آن هستید، یک وب سایت دیگر نیز در اختیار داشته باشید. برای شروع کار، فایل زیپ زیر را دریافت نمایید. این فایل زیب حاوی یک فایل با نام rd.php است. این فایل ها را باید در ریشه سایت ( که معمولا با نام public_html شناخته می شود ) کپی نمایید. پس از بارگذاری فایل در سایت مرجع بازدید، باید از طریق لینک http://www.refer-site.com/rd.php?url=http://www.main-site.com بتوانید به سایت اصلی وارد شوید. اگر انجام این پروسه موفقیت آمیز بود، مرجع بازدید اختصاصی شما آماده است و می توانید از این آدرس برای افزایش بازدید وب سایت تان استفاده نمایید. ( در آدرس عنوان شده، منظور از refer-site.com وب سایتی است که به عنوان مرجع بازدید انتخاب کرده اید و منظور از main-site.com وب سایتی است که می خواهید بازدیدها برای آن ارسال شود )

» دریافت فایل

دلیل استفاده از کدهای جاوا در فایل rd.php ایجاد یک وقفه چند ثانیه ای برای انجام ریدایرکت از سایت مرجع به سایت اصلی است تا بازدید ها واقعا از مرجع بازدید ثبت شوند نه از سایت میترا رنک. همچنین در صورتی که آشنایی کافی با مفاهیم برنامه نویسی ندارید می توانید از وب سایت های بین المللی زیر برای تغییر مرجع بازدید استفاده نمایید :

 

href.li

goo.gl

bitly.com

anon.to

 

نمایش بیشتر...
  چگونه می توان بازدیدهای یک سفارش را به صفحات مختلف یک وب سایت ارسال کرد ؟

اگر صاحب یک مجله اینترنتی و یا پایگاه خبری هستید و تمایل دارید بازدیدهای خریداری شده برای یک سفارش، به صورت خودکار و اتفاقی به صفحات مختلف سایت ارسال شود، می توانید فایل زیر را دریافت نمایید. این فایل زیپ حاوی یک فایل ساده به زبان php است که از طریق آن می توانید به صورت خودکار و اتفاقی، بازدیدهای ارسالی را به صفحات مختلف وب سایت تان ارسال نمایید.

 

» دریافت فایل ارجا دهنده خودکار و اتفاقی ( Random )

 

پس از دانلود فایل زیپ بالا، فایل randomredirect.php موجود در آن را استخراج نموده و توسط نرم افزار notepade ( که به صورت پیش فرض در ویندوز وجود دارد ) باز کنید. سپس به جای آدرس های نمایشی مجموعه وب سایت های میترا،  لینک های دلخواهتان را قرار دهید. پس از قرار دادن لینک های دلخواه، فایل را ذخیره کرده و در ریشه هاست ( که معمولا با نام public_html شناخته می شود ) بارگذاری نمایید. حال در هنگام ثبت سفارش افزایش بازدید در وب سایت میترا رنک، به جای استفاده از لینک اصلی وب سایت تان، از لینک جایگزین زیر استفاده نمایید :

 

http://www.your-site-name.com/randomredirect.php

 

به جای عبارت http://www.your-site-name.com، آدرس وب سایت خودتان را وارد نمایید. لطفا توجه داشته باشید این فایل، بازدیدها را به صورت کاملا اتفاقی برای صفحات مختلف ارسال می کند و ممکن است برای یک صفحه، بازدیدهای بیشتر و برای صفحه دیگر، بازدیدهای کمتری ارسال شود.

نمایش بیشتر...
  من گزینه ″بدون مرجع بازدید″ را انتخاب کردم، اما نام میترا رنک در لیست upstream سامانه الکسا نمایش داده می شود ؟

لطفا توجه داشته باشید اگر مدیر یک وب سایت نوپا هستید و لیست upstream وب سایت شما در سامانه الکسا در حال حاضر خالی است، حتی با چند کلیک ساده توسط کاربران و یا خودتان روی لینک وب سایت شما در سایت میترا رنک، سایت میترا رنک به لیست upstream وب سایت شما در سامانه الکسا اضافه می شود. اگر تمایل ندارید سایت میترا رنک در لیست upstream وب سایت شما در سامانه الکسا نمایش داده شود، بهتر است از چند وب سایت دلخواه ( که تمایل دارید در لیست upstream نمایش داده شوند ) بازدید، پاپ آپ و یا تبلیغ تهیه نمایید تا این وب سایت ها لیست upstream را پر کرده و عملا به واسطه چند کلیک، سایت میترا رنک توسط الکسا در این لیست گنجانده نشود.

نمایش بیشتر...
  معنی علامت های قرار داده شده در کنار سفارش ها چیست ؟

پرداخت نشده
سفارش شما ثبت شده اما پرداخت نشده است. در صورت تمایل به انجام سفارش، لطفا نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.

 

در حال بررسی

سفارش در انتظار بررسی توسط تیم پشتیبانی است. تمامی موارد حداکثر ظرف یک روز کاری بررسی و تایید می شوند.

 

در حال انجام
سفارش شما تایید شده و در حال نمایش به کاربران جهت انجام سفارش است.


مسدود
متاسفانه امکان انجام سفارش شما وجود ندارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید.

 

متوقف

شما سفارش را متوقف کرده اید. در صورت تمایل به ادامه انجام سفارش، روی کلید "شروع مجدد" کلیک نمایید.

 

اتمام سفارش

سفارش درخواستی انجام شده است. در صورت تمایل می توانید با شارژ سفارش، انجام آن را ادامه دهید.

 

اتمام سقف روزانه

سقف درخواستی روزانه انجام شده است و سفارش موقتا غیرفعال شده و در ساعت 00:00 مجددا جهت انجام سفارش، به صورت خودکار فعال می شود.

نمایش بیشتر...