راهنمای بخش : بسته های نمایندگی و خرید عمده
برگشت ورود به این بخش

پنل نمایندگی چه کاربردی دارد و مناسب چه گروهی از کاربران است ؟

خرید بسته نمایندگی مناسب مشتریانی است که تمایل به ثبت سفارش های متعدد دارند و یا به واسطه فعالیت در حوزه تبلیغات اینترنتی، سئو و برنامه نویسی با وب سایت های متعددی در تماس هستند. همچنین کاربرانی که تمایل به راه اندازی یک وب سایت تبلیغات و افزایش بازدید دارند اما نمی خواهند خود را درگیر روال پیچیده، پر هزینه و زمانبر جذب اعتماد کاربران کنند.

 

پس از خرید هر یک از بسته های نمایندگی می توانید از تمامی مبلغ پرداخت شده همراه با مبلغ هدیه برای خرید بازدید، ورودی، کلیک، پست اسپانسر و... استفاده نمایید. پس از تهیه یکی از بسته ها، خریدار می تواند متناسب با نیاز خود، بودجه بسته نمایندگی را بین سفارش های دلخواه تقسیم نمایند. محدودیتی در تعداد مشتریان و دفعات ثبت سفارش وجود ندارد.

 

در هر زمان که تمایل داشته باشید، امکان حذف بسته و برگشت مبلغ باقی مانده از آن میسر خواهد بود. مبلغ باقی مانده، براساس بودجه مصرف نشده محاسبه می شود. همچنین توجه داشته باشید، مبلغ برگشتی، براساس بودجه اصلی محاسبه شده و بودجه هدیه، در محاسبه مبلغ برگشتی نقشی نخواهند داشت.

نمایش بیشتر...
چگونه یک مرجع بازدید اختصاصی ایجاد کنیم ؟

اگر تمایل دارید نام وب سایت شما به عنوان مرجع بازدیدها به مشتریان تان نمایش داده شود می بایست چند فایل را به وب سایت تان اضافه نمایید. برای ایجاد یک مرجع بازدید اختصاصی باید کمی با زبان برنامه نویسی PHP آشنا بوده و علاوه بر وب سایتی که به دنبال ایجاد بازدید برای آن هستید، یک وب سایت دیگر نیز در اختیار داشته باشید. برای شروع کار، فایل زیپ زیر را دریافت نمایید. این فایل زیب حاوی دو فایل با نام های .htaccess و rd.php است. این فایل ها را باید در ریشه سایت ( که معمولا با نام public_html شناخته می شود ) کپی نمایید. پس از بارگذاری فایل ها در سایت مرجع بازدید، باید از طریق لینک http://refer-site.com/rd/main-site.com بتوانید به سایت اصلی وارد شوید. اگر انجام این پروسه موفقیت آمیز بود، مرجع بازدید اختصاصی شما آماده است و می توانید از این آدرس برای افزایش بازدید وب سایت تان استفاده نمایید. ( در آدرس عنوان شده، منظور از refer-site.com وب سایتی است که به عنوان مرجع بازدید انتخاب کرده اید و منظور از main-site.com وب سایتی است که می خواهید بازدیدها برای آن ارسال شود )

» دریافت فایل

لطفا توجه داشته باشید اگر فایل .htaccess پیش از این در وب سایت شما تعریف شده و وجود دارد، باید کدهای موجود در فایل دانلود شده را به انتهای فایل موجود در هاست تان اضافه نمایید تا اختلالی در روند کارکرد وب سایت شما بوجود نیاید. مسئولیت استفاده نادرست از این کدها برعهده مصرف کننده خواهد بود و مجموعه وب سایت های میترا هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد. همچنین پیش از شروع کار، حتما از فایل .htaccess موجود در هاست و یا سرور، نسخه پشتیبان Backup تهیه نمایید تا در صورت نیاز آن را مجددا بارگذاری کنید.

دلیل استفاده از کدهای جاوا در فایل rd.php ایجاد یک وقفه چند ثانیه ای برای انجام ریدایرکت از سایت مرجع به سایت اصلی است تا بازدید ها واقعا از مرجع بازدید ثبت شوند نه از سایت میترا رنک. همچنین در صورتی که آشنایی کافی با مفاهیم برنامه نویسی ندارید می توانید از وب سایت های بین المللی زیر برای تغییر مرجع بازدید استفاده نمایید :

 

href.li

goo.gl

bitly.com

anon.to

 

نمایش بیشتر...
معنی علامت های قرار داده شده در کنار سفارش ها چیست ؟

پرداخت نشده
سفارش شما ثبت شده اما پرداخت نشده است. در صورت تمایل به انجام سفارش، لطفا نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.

 

در حال بررسی

سفارش در انتظار بررسی توسط تیم پشتیبانی است. تمامی موارد حداکثر ظرف یک روز کاری بررسی و تایید می شوند.

 

در حال انجام
سفارش شما تایید شده و در حال نمایش به کاربران جهت انجام سفارش است.


مسدود
متاسفانه امکان انجام سفارش شما وجود ندارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق بخش "پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما" مکاتبه نمایید.

 

اتمام سفارش

سفارش درخواستی انجام شده است. در صورت تمایل می توانید با شارژ سفارش، انجام آن را ادامه دهید.

نمایش بیشتر...