راهنمای بخش : بازدید غیرخودکار ( دستی )
برگشت ورود به این بخش

روند فعالیت و کسب درآمد در این بخش چگونه است ؟

با کلیک روی کلید "شروع بازدید" یک تب جدید باز می شود. این تب جدید پس از 5 ثانیه و به صورت خودکار، یک پاپ آپ کوچک باز می کند. لطفا این تب جدید و پاپ آپ باز شده را نبندید. پس از اتمام مدت زمان انتظار تعیین شده ( که متناسب با ارزش بازدید تعیین می شود ) یک کد امنیتی نمایش داده می شود. با وارد کردن صحیح پاسخ، عایدی بازدید به حساب کاربر شارژ شده، تب بازدید و پاپ آپ باز شده به صورت خودکار بسته شده و صفحه جاری به صورت خودکار برای مشاهده بازدید بعدی مجددا رفرش می شود.

نمایش بیشتر...
چه مرورگرهایی برای بازدید قابل استفاده هستند و چه تنظیماتی می بایست برای مرورگر اعمال شود ؟

امکان استفاده از تمامی مرورگرهای مدرن مانند فایرفاکس و یا گوگل کروم، نسخه 50 و یا بالاتر برای فعالیت در سایت، قابل قبول خواهد بود. به طور پیش فرض راهنما براساس مرورگر فایرفاکس نوشته شده است اما با کمی تغییرات جزئی، امکان اعمال این تغییرات در مرورگر کروم نیز میسر خواهد بود. برای دریافت آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :

 

 http://www.mozilla.org/en-US/firefox/fx/#desktop

 

برای انجام بازدید خودکار و کسب درآمد می بایست اجازه باز کردن پاپ آپ را برای فایرفاکس فعال نمایید. نیازی نیست هر روز برای بازدید، این فرآیند را تکرار کنید و تنها با یک بار تنظیم، این گزینه برای همیشه فعال باقی می ماند.

راه اول :

برای انجام این کار، پس از ورود به صفحه بازدید خودکار با پیام زرد رنگی در بالای صفحه رو به رو خواهید شد که باید از گزینه Option گزینه Allow Pop-ups for www.mitrarank.ir را انتخاب نمایید تا جریان بازدید خودکار آغاز شده و درآمد هر بازدید به حساب شما شارژ شود.

راه دوم :

همچنین می توانید به صورت دستی، امکان باز کردن پاپ آپ را برای سایت میترا رنک ایجاد کنید. برای این کار به منوی Options، سربرگ Content رفته و روی کلید Exceptions کلیک کنید. در پنجره جدید، در فیلد Address of website آدرس سایت میترا رنک را به این صورت وارد کنید : https://www.mitrarank.ir و سپس روی کلید Allow کلیک کنید تا به لیست اضافه شود. حالا می توانید این پنجره و پنجره Options را بسته و فعالیت خود را آغاز کنید.

نمایش بیشتر...