بازدید غیرخودکار ( دستی )
برگشت ورود به این بخش

  روند فعالیت و کسب درآمد در این بخش چگونه است ؟

برای فعالیت و کسب درآمد در این بخش، کافی است روی کلید "شروع بازدید" مربوط به سفارش کلیک نمایید. با کلیک روی این کلید، یک پنجره جدید باز شده و متناسب با ارزش بازدید، ثانیه شمار شروع به شمارش می کند. پس از 5 ثانیه این پنجره به صورت خودکار یک پاپ آپ باز می کند. لطفا این پاپ آپ را تا پایان بازدید نبندید ( در صورت تمایل می توانید آن را بزرگتر کرده و محتوای آن را مشاهده و بررسی نمایید ) پس از اتمام مدت زمان انتظار، یک کد امنیتی نمایش داده می شود. پاسخ سوال امنیتی را وارد کرده و روی کلید تایید کلیک نمایید. پس از چند لحظه، سایت به صورت خودکار پاپ آپ باز شده و صفحه بازدید دستی را مجددا بارگذاری می کند. با نمایش پیام موفقیت آمیز بودن شارژ عایدی، بازدید با موفقیت انجام شده و می توانید نسبت به انجام یک بازدید جدید اقدام نمایید. در این بخش امکان انجام بازدید همزمان وجود ندارد و در صورتی که در جریان یک بازدید، سفارش دیگری را نیز باز کنید، سفارش قبلی لغو خواهد شد.

نمایش بیشتر...
  چه مرورگرهایی برای بازدید قابل استفاده هستند و چه تنظیماتی می بایست برای مرورگر اعمال شود ؟

امکان استفاده از تمامی مرورگرهای مدرن مانند فایرفاکس و یا گوگل کروم، نسخه 50 و یا بالاتر برای فعالیت در سایت، قابل قبول خواهد بود. به طور پیش فرض راهنما براساس مرورگر فایرفاکس نوشته شده است اما با کمی تغییرات جزئی، امکان اعمال این تغییرات در مرورگر کروم نیز میسر خواهد بود. برای دریافت آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :

 

 http://www.mozilla.org/en-US/firefox/fx/#desktop

 

برای انجام بازدید دستی و کسب درآمد می بایست اجازه باز کردن پاپ آپ را برای فایرفاکس فعال نمایید. نیازی نیست هر روز برای بازدید، این فرآیند را تکرار کنید و تنها با یک بار تنظیم، این گزینه برای همیشه فعال باقی می ماند.

راه اول :

برای انجام این کار، پس از ورود به صفحه بازدید با پیام زرد رنگی در بالای صفحه رو به رو خواهید شد که باید از گزینه Option گزینه Allow Pop-ups for www.mitrarank.ir را انتخاب نمایید تا جریان بازدید خودکار آغاز شده و درآمد هر بازدید به حساب شما شارژ شود.

راه دوم :

همچنین می توانید به صورت دستی، امکان باز کردن پاپ آپ را برای سایت میترا رنک ایجاد کنید. برای این کار به منوی Options، سربرگ Content رفته و روی کلید Exceptions کلیک کنید. در پنجره جدید، در فیلد Address of website آدرس سایت میترا رنک را به این صورت وارد کنید : https://www.mitrarank.ir و سپس روی کلید Allow کلیک کنید تا به لیست اضافه شود. حالا می توانید این پنجره و پنجره Options را بسته و فعالیت خود را آغاز کنید.

 

 

مرورگر کروم :

 

برای تنظیم مرورگر کروم، از منو اصلی ( بالا، سمت راست ) گزینه Settings را انتخاب نموده و در پنجره باز شده، کمی اسکرول کرده و در پایین صفحه روی کلید Advanced کلیک نمایید. سپس در لیست باز شده، گزینه Content settings را انتخاب نمایید. در پنجره جدید گزینه Popups را انتخاب نموده و سپس در مقابل تیتر Allow، روی کلید Add کلیک نمایید. در پنجره باز شده، آدرس سایت میترارنک را به این شکل وارد نمایید :

[*.]mitrarank.ir

حال روی کلید Add کلیک نمایید.

نمایش بیشتر...