بازدید خودکار از سایت ها
برگشت ورود به این بخش

  منظور از ″شروع بازدید خودکار″ چیست و تفاوت فعالیت در بخش بازدید خودکار تک پنچره ای و چند پنجره ای چیست ؟

با کلیک روی کلید "شروع بازدید خودکار هوشمند" سایت به صورت خودکار یک صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و پس از 30 ثانیه یک صفحه بازدید خودکار چند پنجره ای را باز می کند. بازدید از طریق صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای آغاز شده و زمانی که بازدیدهای موجود در این صفحه به پایان رسید، به صورت خودکار بازدید خودکار چند پنجره ای فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. ترجیحا بهتر است هر دو صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای را همزمان باز نگه دارید. سایت به صورت خودکار بخش بازدید خودکار چند پنجره ای را معلق نگه می دارد و پس از اتمام بازدیدهای موجود در بخش بازدید تک پنجره ای، فرآیند بازدید چند پنجره ای را آغاز خواهد کرد و به این ترتیب می توانید از درآمد موجود در هر دو بخش به صورت کامل بهره مند شوید.

 

تفاوت فعالیت در بخش بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای، در تعداد وب سایت هایی است که به صورت همزمان بازدید می شوند. در بخش بازدید تک پنجره ای فقط یک وب سایت، در لحظه باز و مشاهده می شود اما در بخش بازدید خودکار چند پنجره ای، 4 تا 8 وب سایت به صورت همزمان باز می شوند و مجموع عایدی از انجام بازدید های همزمان تمامی وب سایت ها به حساب جاری کاربر شارژ خواهد شد. پیشنهاد می شود زمان هایی که به رایانه خود نیاز ندارید و یا هزینه اینترنت رایگان است مانند شب ها و یا صبح زود، این صفحه را فعال کنید. به این ترتیب علاوه بر کسب درآمد، هزینه و یا مزاحمتی برای فعالیت های روزانه شما ایجاد نخواهد شد.

 

عایدی کاربر از هر بازدیدهای تک پنجره ای بین 10 تا 50 ریال متغیر بوده و بستگی به سفارش مشتریان دارد. با توجه به اینکه مدت زمان حضور کاربر در وب سایت ها، براساس ارزش هر بازدید تعیین می شود، به طور میانگین کاربر از هر یک ساعت بازدید خودکار، 2،000 ریال درآمد کسب می کند. در بخش بازدیدهای چند پنجره ای، ارزش هر بار باز شدن پنجره ها ( 3 تا 6 تب به صورت همزمان )، به طور میانگین برابر 25 ریال بوده و کاربر به ازای هر یک ساعت فعالیت در این بخش، 1،500 ریال درآمد کسب خواهد کرد.

لطفا فقط یک صفحه بازدید خودکار را فعال نگه دارید و از باز کردن چندین صفحه بازدید خودکار، خودداری کنید. وقتی چند صفحه بازدید خودکار را باز کنید، شما تصور می کنید که تمام صفحات، بازدید انجام می دهند اما وب سایت میترا رنک به صورت خودکار تنها بازدید های غیرتکراری را می شمارد. همچنین در صورتی که تیم پشتیبانی متوجه این موضوع ( باز نگه داشتن چندین صفحه بازدید خودکار به صورت همزمان ) شود، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

نمایش بیشتر...
  چه مرورگرهایی برای بازدید قابل استفاده هستند و چه تنظیماتی می بایست برای مرورگر اعمال شود ؟

امکان استفاده از تمامی مرورگرهای مدرن مانند فایرفاکس و یا گوگل کروم، نسخه 50 و یا بالاتر برای فعالیت در سایت، قابل قبول خواهد بود. به طور پیش فرض راهنما براساس مرورگر فایرفاکس نوشته شده است اما با کمی تغییرات جزئی، امکان اعمال این تغییرات در مرورگر کروم نیز میسر خواهد بود. برای دریافت آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :

 

 http://www.mozilla.org/en-US/firefox/fx/#desktop

 

برای انجام بازدید خودکار و کسب درآمد می بایست اجازه باز کردن پاپ آپ را برای مرورگر فعال نمایید. نیازی نیست هر روز برای بازدید، این فرآیند را تکرار کنید و تنها با یک بار تنظیم، این گزینه برای همیشه فعال باقی می ماند.

راه اول :
برای انجام این کار، پس از ورود به صفحه بازدید خودکار با پیام زرد رنگی در بالای صفحه رو به رو خواهید شد که باید از گزینه Option گزینه Allow Pop-ups for www.mitrarank.ir را انتخاب نمایید تا جریان بازدید خودکار آغاز شده و درآمد هر بازدید به حساب شما شارژ شود.

راه دوم :
همچنین می توانید به صورت دستی، امکان باز کردن پاپ آپ را برای سایت میترا رنک ایجاد کنید. برای این کار به منوی Options، سربرگ Content رفته و روی کلید Exceptions کلیک کنید. در پنجره جدید، در فیلد Address of website آدرس سایت میترا رنک را به این صورت وارد کنید : https://www.mitrarank.ir و سپس روی کلید Allow کلیک کنید تا به لیست اضافه شود. حالا می توانید این پنجره و پنجره Options را بسته و فعالیت خود را آغاز کنید.

 

مرورگر کروم :

برای تنظیم مرورگر کروم، از منو اصلی ( بالا، سمت راست ) گزینه Settings را انتخاب نموده و در پنجره باز شده، کمی اسکرول کرده و در پایین صفحه روی کلید Advanced کلیک نمایید. سپس در لیست باز شده، گزینه Content settings را انتخاب نمایید. در پنجره جدید گزینه Popups را انتخاب نموده و سپس در مقابل تیتر Allow، روی کلید Add کلیک نمایید. در پنجره باز شده، آدرس سایت میترارنک را به این شکل وارد نمایید :

[*.]mitrarank.ir

حال روی کلید Add کلیک نمایید.

نمایش بیشتر...
  استفاده از چه افزونه هایی در هنگام بازدید خودکار مجاز بوده و توصیه می شود ؟

به جهت انجام راحت تر و بدون اختلال بازدید توسط کاربران، استفاده از چهار افزونه در هنگام انجام بازدید خودکار مجاز است. استفاده از این افزونه ها هیچگونه اثر منفی بر بازدیدهای ارسالی نداشته و تنها باعث کاهش هزینه های جاری کاربران در هنگام بازدید می شود.

افزونه مسدود کننده بنرهای فلش :
با استفاده از این افزونه می توانید نمایش بنرهای فلش را در وب سایت های در حال بازدید غیرفعال کنید. بخش زیادی از ترافیک مصرفی در هنگام بازدید از وب سایت ها، به این نوع بنرها مربوط می شود که به این ترتیب هزینه بازدید از وب سایت ها تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/noflash

 

افزونه مسدود کننده بنرهای GIF :
با استفاده از این افزونه می توانید نمایش بنرهای GIF را در وب سایت های در حال بازدید غیرفعال کنید. بخشی از ترافیک مصرفی در هنگام بازدید از وب سایت ها، به این نوع بنرها مربوط می شود که به این ترتیب هزینه بازدید از وب سایت ها تا حدی زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/gif-blocker

 

افزونه بارگذاری مجدد صفحه "بازدید خودکار" هر 30 دقیقه :
گاها به دلیل قطعی های اینترنت ایران و یا افت سرعت سرور به دلیل فشار لحظه ای، ممکن است بازدید خودکار از سایت ها و کسب درآمد متوقف شود. به کمک این افزونه می توانید تعیین کنید که صفحه بازدید خودکار هر 30 دقیقه، یک بار به صورت خودکار مجددا بارگذاری شود تا اگر جریان بازدید متوقف شده است، مجددا از سر گرفته شود. برای دریافت و نصب افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-reloader

 

افزونه بستن خودکار پنجره های بدون استفاده پس از 15 دقیقه

گاها به دلیل اختلال در عملکرد مرورگر و یا استفاده از افزونه بارگذاری مجدد صفحه بازدید خودکار، چند صفحه اضافی در مرورگر باز شده و این امر باعث هنگ مرورگر و توقف بازدید می شود. برای رفع این مشکل می توانید از افزونه زیر استفاده نمایید. این افزونه به صورت خودکار تمامی صفحه هایی را که بیش از 15 دقیقه بلا استفاده مانده اند را به صورت خودکار می بندد تا از توقف بازدید و اختلال در عملکرد مرورگر جلوگیری شود :

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dustman

نمایش بیشتر...
  چگونه کش و کوکی مرورگر را کاملا پاکسازی کنیم ؟
دو امکان کش و کوکی به مرورگر این امکان را می دهند که بخشی از اطلاعات مورد نیاز کاربر را روی سیستم وی ذخیره کرده و در صورت نیاز با سرعت بیشتری آن را بارگذاری نمایند. این دو امکان در مجموع تاثیر قابل توجهی در افزایش سرعت بارگذاری سایت ها و دسترسی به اطلاعات خواهند داشت اما در دراز مدت و با انباشت اطلاعات می توانند باعث بروز مشکلاتی مانند کندی سرعت مرورگر، به هم ریختگی نمایش سایت و ...شود. در این مقاله نحوه پاکسازی صحیح کش و کوکی مرورگر آموزش داده شده است.
 

حذف کوکی ها در مرورگر فایرفاکس

برای حذف کوکی ها در مرورگر فایرفاکس ابتدا از منو اصلی فایرفاکس گزینه Options را انتخاب کرده و در پنجره جدید از ستون سمت چپ مورد Privacy & Security را انتخاب می کنیم. در این سربرگ کمی اسکرول کرده و در زیر عنوان Cookies and Site Data روی کلید Manage Data کلیک می نماییم و در پنجره جدید در فیلد Search Wesites عبارت mitra را تایپ می کنیم. با تایپ عبارت mitra تمامی کوکی های مربوط به مجموعه وب سایت های میترا نمایش داده می شود. حال با کلیک روی کلید Remove All Shown در زیر پنجره، تمامی کش ها و کوکی ها را حذف می کنیم. سپس روی کلید Save Changes کلیک کرده و پنجره Options را می بندیم.

نمایش بیشتر...